Sport.pl

Wybierz miss odważnych polskich sportsmenek

Polskie sportsmenki błyszczą na sportowych arenach nie tylko formą, ale także urodą. Kilka odważyło się na sesję w magazynach dla dorosłych. Który sport najlepiej rzeźbi ciało? Siatkówka, snowboard, pływanie, szermierka, lekka atletyka czy gimnastyka?

Jagna Marczułajtis

Czwarta zawodniczka Igrzysk Olimpijskich w Salt Lake City w 2002 roku w slalomie równoległym w snowboardzie, na rozbieraną sesją zdecydowała się pięć lat później.

Po zakończeniu kariery sportowej przerzuciła się na politykę. Najpierw została radną sejmiku województwa małopolskiego. Teraz jest posłanką i co najwyżej możemy liczyć na takie zdjęcia:

Zagłosuj, która ze sportsmenek prezentuje się najlepiej

02.12.2010 KRAKOW , JAGNA MARCZULAJTIS - WALCZAK , RADNA SEJMIKU WOJEWODZTWA MALOPOLSKIEGO ,  FOT. MATEUSZ SKWARCZEK / AGENCJA GAZETA

Anna Werblińska

Jeszcze pod nazwiskiem Barańska przecierała szlaki innym polskim sportsmenkom w Playboyu. Zanim jednak trafiła tam na okładkę, odniosła wiele sukcesów w siatkówce. Była m.in. złotą medalistką mistrzostw Europy juniorek, srebrną kadetek i brązową seniorek. Wystapiła tż na Igrzyskach Olimpijskich. Z Bankiem BPS Muszynianką Fakro chce sięgnąć po trzeci tytuł mistrzyni Polski i awansować do turnieju finałowego Ligi Mistrzyń.

Werblińska nie tylko podczas sesji, ale także pod siatką zachwyca urodą:

Zagłosuj, która ze sportsmenek prezentuje się najlepiej

Milena Radecka

W ślady Werblińskiej poszła jej koleżanka z Muszyny Milena Radecka. Co ciekawe ma na koncie niemal identyczne osiągnięcia. Jest zresztą jej rówieśniczką. Różnica jest taka, że Radecka pozowała do Playboya już po ślubie, a Werblińska przed. - Mąż nie miał nic przeciwko, a ja się dobrze bawiłam - zapewnia rozgrywająca Banku BPS.

My też się świetnie bawiliśmy, a Radecka pokazuje, że bez specjalnego makijażu, umiejętności fotografa czy zmysłowej bielizny też czaruje urodą.

Zagłosuj, która ze sportsmenek prezentuje się najlepiej

04.08.2011 BYDGOSZCZ , WORLD GRAND PRIX , MILENA RADECKA KAPITAN REPREZENTACJI POLSKI PODCZAS KONFERENCJI PRZED TURNIEJEM W HOTELU CITY . FOT. ARKADIUSZ WOJTASIEWICZ / AGENCJA GAZETA  SLOWA KLUCZOWE: WORLD GRAND PRIX SIATKOWKA KOBIET

Luiza Hryniewicz Luiza Hryniewicz

Luiza Hryniewicz

Mało znana pływaczka z Łodzi (największy sukces to mistrzostwo Europy juniorek), okazała się najbardziej odważna z polskich sportsmenek. W Playboyu pokazała najwięcej. Zresztą bardzo szybko tor pływacki zamieniła na wybieg dla modelek.

I był to zdecydowanie dobry ruch:

Zagłosuj, która ze sportsmenek prezentuje się najlepiej

Sylwia Gruchała

Po zdobyciu drużynowego mistrzostwa świata piękna florecistka z Gdyni zruciła zakrywający całe ciało strój, odstawiła w kąt floret, a planszę zamieniła na studio fotografa

Na co dzień bez maski wygląda równie pięknie co w CKM:

Zagłosuj, która ze sportsmenek prezentuje się najlepiej

Magdalena Brzeska

Z Polski wyjechała w wieku 14 lat, by w Niemczech zrobić karierę sportową i nie tylko. W gimnastyce sportowej zdobyła 26 razy mistrzostwo kraju.  Była też na Igrzyska Olimpijskich w Atlancie.

W Niemczech wciąż jest bardzo popularna - brała udział w show Gwiazdy Tańczą na Lodzie, w reality show, w rewii Holiday On Ice, a także była ambasadorem podczas kampanii unijnej Europejski Rok Dialogu Międzykulturowego.

Zagłosuj, która ze sportsmenek prezentuje się najlepiej

Więcej o:
Komentarze (25)
Wybierz miss odważnych polskich sportsmenek
Zaloguj się
 • nierobicjaj

  Oceniono 11 razy 11

  Najlepiej rzeźbi ciało Photoshop.

  Wszystko inne to tylko tanie popierdułki.
  Ale w odróżnieniu od was w redakcjach magazynów dla panów (i pań) to wiedzą.

 • Gość: koneser

  Oceniono 5 razy 5

  Fajne, zdrowe dziewuchy. Tylko po co je oszpecacie fotoszopem ??? To psuje całe wrażenie estetyczne. Jagna na zdjęciach wygląda jak woskowa figura od madame Tussauds.

 • eend

  Oceniono 11 razy 5

  Gdzie te zdjęcia sportsmenek ? te prezentowane powyżej to wyłącznie TWORY PHOTOSHOPOWE nie mające nic wspólnego z normalnym wyglądem dziewczyn !

 • Gość: ?

  Oceniono 13 razy 5

  @alien0
  Łatwo być krytykiem, gdy nikt Cię nie zaprasza do pozowania. Co Ty byś zrobił, gdyby ktoś zaproponował Ci zrobienie paru fotek za jakieś 200 000 złotych? Udawałbyś oburzonego tak jak teraz? Nie sądzę. Punkt Widzenia zależy od punktu siedzenia.

  Piszesz, że "każdego można kupić", udajesz moralistę, bo Ciebie nikt nigdy nawet nie próbował i stąd uważasz, że jesteś niby lepszy. Gdyby ktoś zapytał - "Zdejmiesz koszulkę i spodnie i zostaniesz w samych bokserkach za 5 000 złotych", to co byś zrobił? Dla mnie np. żaden problem.

  Dalej - ja nie wiem, czemu tak się bulwersujesz. Przejdź się na plażę, tam laski chodzą ubrane bardziej skąpo i nikt im za to nie płaci, więc wyluzuj.

  Ewentualnie Twoje wzburzenie można tłumaczyć tym, że te przeklęte laski to s...ki, szmaty, dz...ki i nie wiadomo co jeszcze, bo każdemu dają, każdemu pokazają, z każdym chcą się bzykać, a Ty biedny musisz walić sobie gruchę i żadna Cię nie chce, więc musisz jakoś się dowartościować i zwalić (hehe) winę na te złe, okrutne kobiety, które lecą tylko na kasę i jak nie masz kasy, to nigdy nikogo nie przelecisz. Yhm, jasne.

  A co do zdjęć - photoshop robi swoje (zrobił swoje zwłaszcza z Marczułajtis, nieco mniej z Radecką, Gruchałą i Werblińską). Najładniejsza bez obróbki komputerowej jest Brzeska. Na drugim miejscu (według mnie) Hryniewicz. Te plakaty są średnio interesujące, bo z każdej laski można zrobić komputerowo anioła, a przecież z dziewczynami człowiek się umawia realnie, więc po mu wciskac kit?

 • forrek

  Oceniono 5 razy 3

  przecierała szlaki innym polskim _sportsmenką_

  Ja rozumiem, że wersja internetowa to taka uboższa krewna wersji papierowej, ale litości, nie róbcie z niej wersji dla idiotów...
  Uczyłem się ortografii czytając książki, dziś czytamy gazety w internecie a tam byk za bykiem. Żal.

 • president007

  Oceniono 1 raz 1

  Sylwia Ma piekne nazwisko adekwatne do sesji G-ruchała..jest o ru...iu i o punkcie G

 • al.fondo

  Oceniono 3 razy 1

  Najlepiej rzeźbi ciało Photoshop.

 • stan.ptaszynski

  Oceniono 4 razy 0

  Wszystkie są piękne,młode,wysportowane.stawiam na Radecką za ten paluszek między nogami.
  Boję się,że pozowanie rozprasza,że braknie motywacji do morderczego treningu by być najlepszą.

 • marcellomenello

  Oceniono 2 razy 0

  Wszystkie są do zrobienia, a wygrywa Luiza bo stoi tyłem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX