• sobota, 06 lipca 2013
  • 90. min.

No i nic się nie wydarzyło. Koniec meczu. 1:1

• 88. min.

Fatalne podanie Małeckiego, które chyba tylko potwierdza, że w tym meczu już się nic nie wydarzy

• 80. min.

Wiślacy w bardzo dobrych humorach przyjechali do Katowic. Pytanie, czy wyjadą w równie dobrych

• 78. min.

Kibice też się chyba trochę nudzą, bo nawołują: "Kto chce sobie zrobić zdjęcie z Franzem?"

• 75. min.

Kwadrans do końca meczu. Na boisku za wiele ciekawego się nie dzieje...

• 72. min.

Nalepa wchodzi za Jovanovicia. Serb na środku obrony spisał się bardzo dobrze

• 67. min.

Znów uderzenie Chrapka. Lepsze, ale też nie mogło zaskoczyć bramkarza

• 65. min.

Chrapek uderzał z wolnego z 18 metrów, ale niemal prosto w bramkarza

• 61. min.

Ładna akcji Wisły. Piłka szła jak po sznurku, dopóki nie kopnął jej Burliga. Zagrał idealnie w ręce bramkarza

• 52. min.

Okazja Wisły, ale obrońcy w ostatniej chwili uprzedzili Chrapka

• 49. min.

Pitry uderzył w słupek Dalej mamy 1:1

• 48. min.

Rzut karny dla GKS-u

• 47. min.

Z rogu zagrywał Eduardo, piłkę przedłużył Chraprek, a akcję zamknął Wilk i z trzech metrów trafił do siatki

• 47. min.

GOL DLA WISŁY 1:1

• 46. min.

Zaczynamy drugą połowę

• 45. min.

Po pierwszej połowie niewiele dobrego można napisać o grze Wisły. Kilka niezłych wymian piłki, dwie groźne sytuacje i nic poza tym. Nie błysnęli także testowani Celin i Stjepanović

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy GKS Katowice niespodziewanie prowadzi z Wisłą 1:0

• 45. min.

Rzut rożny dla Wisły. Dośrodkowuje Małecki, ale żaden z wiślaków nie dotyka piłki

• 43. min.

Sarki uderza, ale nie trafia w bramkę

• 40. min.

ZIeliński uderzył daaaleko obok bramki

• 37. min.

Uderzenie Małeckiego znów odbił bramkarz, a Celin z 10 metrów dobijał wysoko ponad poprzeczką. Co prawda Brazylijczyk był na spalony, ale mimo wszystko piłka powinna wylądować w siatce!

• 33. min.

Strzał Garguły z dystansu niemal w sam środek bramki

• 32. min.

Pierwsza dobra sytuacja Wisły. Testowany Celin sprytnie zagrał do Małeckiego, ale jego strzał obronił bramkarz

• 28. min.

Kąśliwie uderzał Pitry, ale ok. 2 metrów obok słupka

• 27. min.

O ile w obronie Wisła jeszcze jakoś sobie radzi, to w ofensywie nie da się wyróżnić żadnego zawodnika

• 22. min.

Fonfara bardzo ładnie zagrał do Wołkowicza, ten wyszedł sam na sam z Bieszczadem i pewnym uderzeniem nie dał mu szans. Zaskakujące prowadzenie I-ligowca

• 22. min.

GOL DLA GKS-U 1:0

• 20. min.

Groźnie uderzył Głowacki, ale bramkarz GKS-u odbił piłkę

• 19. min.

Pierwszy strzał Wisły. Po uderzeniu Celina wiślacy mają rzut rożny

• 14. min.

Co chcieli zrobić wiślacy? Mieli rzut wolny z linii pola karnego i o mały włos nie skończyło się to groźną kontrą

• 14. min.

Na trybunach w Katowicach jest Daniel Ignatius Mendie, którego od wtorku będzie testowała Wisła. Więcej o nim poniżej

Wisła Kraków. Generalny sprawdzian testowanych i następny w kolejce

Krakowianie kończą zgrupowanie, ale nie testowanie. W sobotę zagrają z GKS-em w Katowicach, a przy Reymonta będzie czekał na nich Daniel Ignatius Mendie.

• 14. min.

W pierwszym kwadransie zdecydowane przewaga Wisły, ale krakowianie oddali tylko jeden strzał. GKS czeka na kontry

• 11. min.

W roli rozgrywającego Wisły... Głowacki, ale piłki nie przyjął Sarki

• 10. min.

Gra Wisły momentami wygląda obiecująco. Zawodnicy potrafią wymienić kilka podań, co w poprzednim sezonie sprawiało im wielkie problemy

• 6. min.

Wisła potrafi wymienić kilka podań, ale im bliżej bramki katowiczan, tym idzie im to trudniej