Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:1. Kolejny triumf gospodarzy! [ZAPIS RELACJI]

• środa, 02 grudnia 2015
  • 90. min. + 3

Koniec! Cracovia wygrywa szósty z rzędu mecz u siebie!

• 90. min. + 2

Ostatnie sekundy meczu. To nie był triumfalny powrót trenera Podolińskiego na stadion przy Kałuży.

• 88. min.

Kapustka zagrał do Wójcickiego, ten wystawił piłkę Budzińskiemu, a ten z kilku metrów trafia. 4:1!

• 88. min.

Gol!!! 4:1!!!

• 87. min.

Cracovia blisko! Jendriszek dobijał strzał Budzińskiego, ale piłka przeleciała tuż obok słupka!

• 84. min.

"Denis, Denis!" niesie się na trybunach w Krakowie.

• 84. min.

Zmiana także w Cracovii. Schodzi Rakels, wchodzi Wdowiak.

• 83. min.

Ostatnia zmiana przyjezdnych. Jonkisz zastępuje Kato.

• 81. min.

Po centrze z rzutu wolnego Polczak z pięciu metrów trafia w bramkarza. To powinien być gol!

• 80. min.

Zmiana gości. Bartlewski za Demjana.

• 79. min.

Na stadionie przy Kałuży jest dziś 6486 widzów.

• 77. min.

Czy ta bramka rozstrzygnęła mecz?

• 75. min.

Goście nadziali się na kontrę! Rakels podał do Wójcickiego, ten biegł samotnie przez 30 metrów. Zbyt daleko wypuścił sobie piłkę i wyrzucił się na bok, ale dośrodkował w pole karne, a tam Łotysz głową z kilku metrów pokonał bramkarza.

• 75. min.

Gooool! 3:1! Rakels!

• 74. min.

Mójta uderza z 15 metrów, ale piłka odbija się od obrońcy. Tylko korner.

• 71. min.

Zmiana również w Cracovii - Wójcicki za Cetnarskiego.

• 70. min.

Zmiana w Podbeskidziu. Hiszpański zastępuje Pazio.

• 68. min.

Okres mniej ciekawej gry z obu stron.

• 63. min.

Cracovia znów panuje na murawie.

• 63. min.

Rakels główkuje w polu karnym po centrze z rzutu rożnego, ale niecelnie. Tylko dlaczego nikt go nie pilnował?

• 59. min.

Gospodarze dwa razy byli blisko dobrej sytuacji w polu karnym, ale zabrakło im celnego ostatniego podania.

• 57. min.

Cracovia po przerwie gra na razie nie najlepiej. Podbeskidzie wyczuło szansę na wyrównanie.

• 56. min.

Szansa gości! Sandomierski świetnie odbija jednak strzał głową Szczepaniaka.

• 53. min.

Bomba Deleu z 25 metrów przeleciała nad poprzeczką.

• 52. min.

Podbeskidzie odważnie zaczęło drugą połowę.

• 51. min.

Deleu założył siatkę Kato, ale potem stracił piłkę. Kontra gości zakończyła się niecelnym strzałem Możdżenia.

• 48. min.

Bramkarz łapie strzał Możdżenia.

• 46. min.

Zaczynamy drugą połowę.

• 45. min. + 1

Koniec pierwszej połowy. Cracovia zasłużenie prowadzi, ale Podbeskidzie złapało kontakt.

Strzał Cetnarskiego ląduje w rękach bramkarza.

• 45. min.

Cracovia chce podwyższyć prowadzenie przed przerwą. Teraz niecelnie uderzał Jendriszek.

• 44. min.

Po rzucie wolnym zamieszanie w polu karnym gości, strzał Jendriszka zablokowany, dobitka Kapustki nad bramką.

• 44. min.

Faul na Kapustce, kartkę ogląda Deja.

• 40. min.

Szczepaniak wykorzystał rzutkę z lewej strony. Uderzył głową, Sandomierski miał piłkę na ręce, ale wpadła do siatki. Gol kontaktowy!

• 40. min.

Gool! 2:1!

• 39. min.

Ofensywne wejście Pazio, jego strzał z ostrego kąta łapie jednak Sandomierski.

• 33. min.

Słowak był chyba na spalonym, ale sędzia uznał gola.

• 33. min.

Jendriszek! Cetnarski strzelał z 12 metrów, nie trafił jednak czysto w piłkę, ta minęła bramkarza i trafiła pod nogi Jendriszka. Ten z kilku metrów posłał ją do pustej bramki.

• 33. min.

Goool! 2:0!!!

• 27. min.

W końcu groźna akcja gości! Możdżeń zagrał do Szczepaniaka, ten nieobstawiony z 10 metrów strzela jednak bardzo słabo.

• 24. min.

Ostry faul Pazio na Jaroszyńskim, kartka!

• 23. min.

Cracovia kontroluje grę. Podbeskidzie bezradne w ofensywie.

• 20. min.

Deleu rozgrywa świetną partię. Znów był za szyki dla Mójty, ale jego centrę złapał bramkarz.

• 18. min.

Deleu wrzuca w pole karne, Rakels strzela nożycami! Ale Zubas broni.

• 16. min.

Pierwsza od dłuższego czasu ofensywna akcja gości. Wywalczyli jednak tylko rzut rożny.

• 9. min.

Świetna akcja Cracovii! Najpierw Deleu podaniem minął linię obrony i zagrał do Cetnarskiego, potem pomocnik wrzucił w pole karne, a Rakels uderzył przy bliższym słupku. Piłka wpadła do siatki po rękach bramkarza.