Zróżnicowane ceny biletów na UFC w Tauron Arenie Kraków. W czwartek rusza sprzedaż

Od 100 zł do 2500 zł kosztują bilety na galę UFC w Tauron Arenie Kraków (11 kwietnia).
Jesteś kibicem i jesteś z Krakowa? Musisz zostać fanem Facebooka Kraków - Sport.pl »

Przedsprzedaż biletów na galę UFC w Tauron Arenie Kraków rozpoczęła się już we wtorek. Wówczas wejściówki mogli kupić tylko oficjalni członkowie UFC Fight Club. Od środy bilety w przedsprzedaży mogą kupować ci, którzy zapisali się do specjalnego newslettera. Właściwa dystrybucja wejściówek rozpocznie się w czwartek.

Ceny biletów są zbliżone do tych, które zazwyczaj obowiązują podczas gal KSW. Zaczynają się już od 100 zł za najbardziej odległe miejsca, a kończą na 1500 zł za najlepsze miejsca na płycie głównej wokół klatki.

Oddzielną kategorię tworzą specjalne bilety Ultimate Fan Package. Ich koszt to 2,5 tys. zł, ale wówczas kupujący dostaje ekskluzywny pakiet, w skład którego wchodzą: miejsce przy jednym z boków oktagonu (pierwsze trzy rzędy), wcześniejsze wejście na arenę, zwiedzanie oktagonu przed rozpoczęciem wydarzenia, możliwość zrobienia zdjęć z pasem mistrzowskim, szansa na spotaknie z UFC Guest Fighters, dostęp do VIP Zuffa lounge (południowa restauracja na kondygnacji B), bezpłatny bufet, open bar (piwo, wino oraz napoje bezalkoholowe), torba z prezentami (program, smycz VIP, bilet kolekcjonerski), rezerwacja miejsca na piątkową (10 kwietnia) ceremonię ważenia zawodników, rezerwacja miejsca na piątkowy (10 kwietnia) wywiad z zawodnikami.

Ceny biletów:

* 100, 200, 250, 300, 400, 600 zł - miejsca na trybunach

* 600, 900, 1500 zł - miejsca na płycie

* 800 zł - loże

* 2500 zł - Ultimate Fan Package