Sport.pl

Od piątku dostępne bilety na MŚ w hokeju w Tauron Arenie Kraków. "Ceny sprzed 10 lat"

W piątek o godz. 13 na stronie ebilet.pl ruszy sprzedaż wejściówek na kwietniowe MŚ Dywizji 1A w Krakowie. Wszystkie 15 spotkań będzie można zobaczyć już za 240 zł.
Ciekawostki o małopolskim sporcie wklejamy na Facebooka Kraków - Sport.pl »

Najtańsze bilety kosztują 40 zł. Droższe są w cenie 60, 80 i 120 zł. Kibice będą musieli wydać dużo więcej niż podczas grudniowego finału Pucharu Polski, kiedy bilet na dwa spotkania kosztował 10 zł. Niektóre mecze MŚ w siatkówce (Polacy nie grali w Krakowie) można było zobaczyć już od 20 zł, a mecze Memoriału Wagnera - w zależności od dnia -za 30, 40 lub 50 zł.

Ci, którzy planują zobaczyć większość spotkań, mogą zaopatrzyć się w karnet. Za najtańszy trzeba wyłożyć 240 zł, co daje zaledwie 16 zł za mecz. Droższe kosztują 360, 480 i 720 zł.

- Postawiliśmy na ceny biletów sprzed 10 lat. W 2004 r. w katowickim Spodku na meczu Polska - Gwiazdy NHL wejściówki kształtowały się dokładnie w takich cenach. Wówczas padł rekord frekwencji pobity dopiero ostatnio na Pucharze Polski (w grudniu w Tauron Arenie Kraków. 40 zł za bilet na mecz to przystępna kwota, bo podliczając wszystkie pięć spotkań [reprezentacji Polski], wychodzi tylko 200 zł - mówi Dawid Chwałka, prezes Polskiego Związku Hokeja na Lodzie.

Mistrzostwa świata dywizji 1A zostaną rozegrane w dniach 19-24 kwietnia. Zagrają w nich: Polska, Włochy, Ukraina, Kazachsatan, Węgry i Japonia.

DOKŁADNY TERMINARZ IMPREZY

REWELACYJNA GALA BOKSU W KRAKÓW ARENIE! HISTORYCZNE CHWILE!


Więcej o: