Swietłana Kuzniecowa: Atmosfera w Krakowie jest świetna

- Doping był znakomity - przekonuje Swietłana Kuzniecowa, która w pierwszym meczu Pucharu Federacji w Tauron Arenie Kraków pokonała Agnieszkę Radwańską.
Na żywo mecze ogląda 15 tys. osób. - Atmosfera była świetna, kibice w znakomity sposób wspierali Agnieszkę. Na szczęście jednak dominowałam przez większość spotkania. W drugim secie trochę straciłam kontrolę, ale udało się ją odzyskać - mówiła Kuzniecowa.

Chwilę wcześniej Radwańska stwierdziła że nawierzchnia w Tauron Arenie Kraków bardziej odpowiadała Rosjance. Kuzniecowa zaśmiała się, kiedy jeden z dziennikarzy poruszył ten temat.

- Jesteście śmieszni. Najpierw krytykujecie słowa Marii Szarapowej, że nawierzchnia sprzyja Polkom. A teraz jest już lepsza dla nas? Może Agnieszka zagrałaby lepiej na szybszej nawierzchni, a może nie. Nigdy się nie dowiecie. Wygrałam i tyle, taki jest sport - wzruszyła ramionami 30-letnia Rosjanka.

I chwaliła Radwańską: - Bardzo miesza grę i nie wiadomo, czego się spodziewać. Wynik nie do końca odzwierciedla przebieg meczu, bo każdy gem był bardzo wyrównany.

CZTERY PYTANIA O MARIĘKtóra tenisistka zostanie bohaterką weekendu w Krakowie?