Sport.pl

Maria Szarapowa w formie przed turniejem w Kraków Arenie

7-8 lutego w krakowskiej hali reprezentantki Polski zmierzą się z Rosjankami w Pucharze Federacji. Liderka przyjezdnych potwierdziła dobrą dyspozycję w Australian Open.
Facebook? » | A może Twitter? »


Maria Szarapowa będzie największą gwiazdą meczu Polska-Rosja w Kraków Arenie. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy światowego tenisa, ale także wyśmienita zawodniczka. W ostatnich dniach pokazała, że słusznie zajmuje drugie miejsce w rankingu WTA.

Australian Open był ostatnim testem Szarapowej przed przyjazdem do Polski. Sprawdzian wyszedł znakomicie, bo Rosjanka na australijskich kortach spisywała się zgodnie z przewidywaniami. Awansowała do finału, w którym zmierzyła się z Sereną Williams, aktualnie nr 1 na świecie.

W sobotnim finale Szarapowa musiała uznać wyższość Amerykanki, ale pozostawiła po sobie bardzo pozytywne wrażenie. 7-8 lutego Agnieszkę Radwańską czeka więc niesamowicie trudne zadanie. Zresztą Szarapowa wygrała z nią 11 z 13 dotychczasowych meczów. Radwańska w ostatnim sprawdzianie przed meczem z Rosjanką przegrała w 1/8 finału Australian Open z Venus Williams.

DZIEWCZYNY Z JAJEM. POZNAJCIE ZAWODNICZKI JUVENII


Więcej o:
Komentarze (1)
Maria Szarapowa w formie przed turniejem w Kraków Arenie
Zaloguj się
  • Paweł Albert

    0

    AO nie był zadnym sprawdzianem przed mecze z Rosja tylko najważniejszym występem Polki na początku sezonu prze kolejnym wielkim szlemem. Ten co to napisal musiał być nelze nawalony ;)
    w1ktorchmia.blox.pl/2015/01/Niezamierzony-efekt-Martiny.html

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX