"Kraków Arena domem hokejowej reprezentacji Polski? Kibice by nas ponieśli"

Kraków Arena ma już za sobą przetarcie pod kątem zorganizowania turnieju w hokeju na lodzie, a w kwietniu pod Wawelem odbędą się mistrzostwa świata. - Nie sądziłem, że doczekam się gry w takiej hali - przyznaje Adam Bagiński, napastnik GKS-u Tychy.
Facebook? » | A może Twitter? »


Jego drużyna w Kraków Arenie zdobyła Puchar Polski, ale dla wszystkich hokeistów nagrodą była już możliwość gry w najnowocześniejszej hali w Polsce. - Tu jest pięknie, jestem oczarowany - przyznał Bagiński w rozmowie z PZHL.tv

Pod Wawelem został pobity rekord pod względem liczby kibiców na meczu hokejowym w Polsce. Półfinałowe spotkanie Ciarko Sanok - Comarch Cracovia obejrzało 12800 widzów. - Kiedyś grałem przy licznej frekwencji w Spodku przeciwko zawodnikom NHL, ale to było z 10 lat temu [wówczas na spotkaniu było 8,5 tys.] - przyznaje zawodnik GKS-u.

Do Kraków Areny hokeiści wrócą w kwietniu, bo tu zostaną rozegrane mistrzostwa świata Dywizji 1A. Pojawiają się też pomysły, by krakowska hala stała się domem reprezentacji Polski. - Jeśli zawsze by się wypełniała, toby nas to niesamowicie niosło - przyznaje Bagiński.

Rywalami Polaków podczas MŚ będą Węgrzy, Japończycy, Ukraińcy, Kazachowie i Włosi.

REWELACYJNA GALA BOKSU W KRAKÓW ARENIE! PIĘKNE KOBIETY!