Sport.pl

Mecz Agnieszka Radwańska - Maria Szarapowa w Kraków Arenie już za 50 zł

Polski Związek Tenisowy podał ceny wejściówek na mecz Pucharu Federacji Polska - Rosja, który odbędzie się w Kraków Arenie (7-8 lutego w Krakowie).
Facebook? » | A może Twitter? »


Będzie to mecz Grupy Światowej, czyli tenisowej ekstraklasy. Wydarzenie tym większe, że Polki wracają do elity po 25 latach. Na dodatek wszystko wskazuje na to, że pod Wawelem będzie można m.in. zobaczyć szlagierowy pojedynek Agnieszki Radwańskiej z Marią Szarapową. Do niedawna nie było pewności, czy największa gwiazda rosyjskiego tenisa przyjmie powołanie do reprezentacji, ale portal Tennis.com podał, że 27-letnia tenisistka wybiera się do Krakowa.

Jak poinformował PZT, bilety będą podzielone na cztery kategorie. Ceny? 50, 60, 80 i 100 zł. Na sektory VIP będzie można natomiast wejść za 250 i 350 zł.

O tym, co może dać Krakowowi przyjazd słynnej Marii Szarapowej, piszemy natomiast TUTAJ

Więcej o:
Komentarze (1)
Mecz Agnieszka Radwańska - Maria Szarapowa w Kraków Arenie już za 50 zł
Zaloguj się
  • exulitu

    Oceniono 16 razy -16

    W d*** mam taki mecz, jak Radwańskiej nie chce się grać w poważnych turniejach, to co pokaże w pokazówce, szkoda gadać. Prawdę mówiąc Ona już nic nie wygra, tylko zjazd w dół, w kobiecym tenisie wybić się można tylko za młodu, a nie jak się ma +25 lat. Teraz przyszedł czas np. Bouchard, tylko nieliczne wielkie zawodniczki są w stanie grać długo na wysokim poziomie (patrz S. Williams).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX