Za darmo na KSW 29 w Kraków Arenie [KONKURS]

Niespełna 100 biletów zostało na sobotnią galę MMA. Wejściówki można też wygrać na krakow.sport.pl.
Dlatego pierwszy warunek to polubienie naszej strony, co zresztą będzie z korzyścią dla Was, drosdzy Czytelnicy, bo tam często wrzucamy informacje o konkursach. Poniżej link do facebooka i twittera, jeśli ktoś używa.

Facebook? » | A może Twitter? »


Co do konkursu - do wygrania trzy podwójne zaproszenia na galę KSW 29. Około godz. 15 na FB padnie pytanie. Odpowiedź trzeba wysłać na mail:

dosportu@krakow.agora.pl

Wygra 20., 40. i 60. osoba. Liczy się jedna odpowiedź z danego adresu mailowego, czyli nie ma sensu wysyłać 50 maili z rzędu (są tacy), bo i tak przy liczeniu weźmiemy pod uwagę tylko pierwszy przesłany.

Konfrontację Sztuk Walki 29 obejrzy rekordowa liczba około 16,5 tys. fanów. Kibiców czekają także atrakcje przed galą. W czwartek w centrum Kraków Plaza o godz. 18 (w Szkole Walki Drwala) odbędzie się otwarty dla publiczności trening. Obecni na nim będą m.in. mistrz KSW w wadze półśredniej Borys Mańkowski, pretendent do pasa Dawid Zawada, Tomasz Narkun, Goran Reljić, Mateusz Gamrot i Łukasz Chlewicki. W piątek na godz. 12 zaplanowano w Kraków Arenie oficjalne ważenie przed KSW 29 (wstęp również wolny).

A w czwartek na Facebooku i na stronie krakow.sport.pl szukajcie konkursu, w którym do wygrania będą bilety na KSW 29.

REWELACYJNA GALA BOKSU W KRAKÓW ARENIE! NIESPODZIANKI!


Które sportowe wydarzenie w Kraków Arenie oceniasz najwyżej?