Sport.pl

Szpilka o możliwej walce z Włodarczykiem: Siano musi się zgadzać

We wtorkowym programie Kuby Wojewódzkiego Artur Szpilka zdradził, że walka z Krzysztofem Włodarczykiem jest możliwa. Jak jednak dodał, w grę musiałyby wchodzić duże pieniądze.
Facebook? » | A może Twitter? »


- Będzie pojedynek z "Diablo"? - pytał prowadzący program Kuba Wojewódzki w TVN.

- To jest fajny człowiek, ale nigdy nie byliśmy kumplami. Nie trzymamy się razem, nie dzwonimy do siebie. Mówimy tylko "cześć" - "cześć". I życzymy sobie jak najlepiej. Ale tak jak mówię, jeśli siano będzie się zgadzało... choć nie teraz - odparł Szpilka.

- Siano? Ile potrzebujesz siana, żeby wyjść na "Diablo"? - dopytywał Wojewódzki.

- Wszystko w granicach zdrowego rozsądku - odpowiada Szpilka.

- Wiem, ile dostałeś po walce z Tomaszem Adamkiem. Ile chciałbyś dostać za pojedynek z Włodarczykiem? - dociekał prowadzący.

- Walka z Krzyśkiem po takim czymś? Myślę, że jeszcze więcej - odparł bokser z Wieliczki.

Spekulacje na temat możliwego starcia Szpilki z Włodarczykiem pojawiły się tuż po gali Polsat Boxing Night w Kraków Arenie. 25-letni bokser uwzględnia w planach ten pojedynek, ale myśli o nim w kategoriach przyszłości.

Już po walce z Adamkiem zapowiedział, że wyleci do Stanów Zjednoczonych, by tam trenować i sparować z amerykańskimi pięściarzami. Jego najbliższym marzeniem jest też starcie z meksykańskim bokserem - Andy Ruizem Juniorem.

Inna sprawa, że Szpilka i Włodarczyk walczą w innych kategoriach wagowych. By mogło dojść do pojedynku, jeden z nich musiałby zmienić wagę. Możliwe byłoby też starcie w umownej kategorii wagowej.ARTUR SZPILKA, CZYLI ŁOBUZ, WIĘZIEŃ, CELEBRYTA [REPORTAŻ]


Które sportowe wydarzenie w Kraków Arenie oceniasz najwyżej?
Więcej o:
Komentarze (8)
Szpilka o możliwej walce z Włodarczykiem: Siano musi się zgadzać
Zaloguj się
 • Nakhans

  Oceniono 12 razy 8

  powodzenia z Andym lol, biorąc pod uwagę że M. Mollo przewracał pinezkę to Jr urwie mu głowę :D

 • arkadius.muhomory

  Oceniono 7 razy 7

  jak ja tęsknię za emocjami, jakie dawał boks wiele lat temu,
  serdecznie kibicowałem Gołocie - był jaki był - ale nie robił z siebie kogo innego niż jest - nie frajerował, nie kozaczył, nie plótł jęzorem, w zasadzie to mówił z wielkim trudem... ;) ale to mi się podobało, był jednym z niewielu białych w klatce czarnych

  a reszta: Szpilka,... - zero klasy, źle się ich słucha, źle ogląda, teraz to świat celebrytów, fejsów, profili, napstrykał sobie tych tatuaży, świadczyć to może o niskiej samoocenie

 • Mirek Mirek

  Oceniono 5 razy 3

  zrob sobie jeszcze dziare na tym tym pustym lbieeeeeeee frajerze

 • lomas50

  Oceniono 1 raz 1

  Silno duzo siana I cep do rak dla tego Koziolka Matolka .Podkuc tez by go nalezalo w Pacanowie .

 • barabbas

  Oceniono 9 razy 1

  Miejmy nadzieję, że mocne pie...nięcie w łeb spowoduje, że Pinezka przestanie wysławiać się jak kretyn. Oby tylko całkiem nie przestał się wysławiać i np. wypróżniać, chociaż w jego przypadku to prawie do samo.

 • mr_gm

  0

  Siano może się zgadzać tylko waga obu panów niespecjalnie się zgadza, ale jeśli Diablo chce walczyć z ponad 10 kg cięższym Szpilką, to OK.

 • mrozy76

  Oceniono 1 raz -1

  pizduś kogutek

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX