Tomasz Adamek i Artur Szpilka przed walką, czyli co, gdzie, kiedy przed galą boksu w Kraków Arenie

8 listopada w Kraków Arenie odbędzie się gala boksu z walką wieczoru Tomasz Adamek - Artur Szpilka. Wcześniej kibice będą mogli zobaczyć głównych bohaterów podczas otwartych treningów.
Facebook? » | A może Twitter? »


We wtorek w galerii handlowej Bonarka w Krakowie odbędzie się pokazowy trening Tomasza Adamka. Będą mogli go obejrzeć chętni kibice, bo nie zostanie zamknięty. Otwarte zajęcia rozpoczną się o godz. 17, a poza dwukrotnym mistrzem świata będzie można zobaczyć Andrzeja Sołdrę, Macieja Sulęckiego i Michała Syrowatkę.

Dzień później w Solnym Mieście w Wieliczce na pokazowy trening wyjdzie Artur Szpilka, a obok niego Dawid Kostecki, Grzegorz Proksa i Michał Chudecki. Organizatorzy zapraszają już od godz. 16.

W czwartek odbędzie się z kolei konferencja prasowa, tym razem zamknięta dla kibiców. Dziennikarze po raz ostatni przed galą będą mogli porozmawiać ze wszystkimi bohaterami sobotniego wieczoru w Kraków Arenie.

Dzień przed walką odbędzie się oficjalna ceremonia ważenia pięściarzy. Pierwsi zawodnicy staną na wagach już o godz. 16, a tym razem kibice znów będą mogli obejrzeć to na żywo. Miejsce: mała hala przy Kraków Arenie.

8 listopada oczy kibiców polskiego boksu będą już zwrócone na czyżyńską halę. O godz. 18.15 bramy zostaną otwarte, a tuż przed godz. 20 na ring wyjdą Rafał Kaczor i Piotr Gudel. Pojedynek Adamka ze Szpilką prawdopodobnie odbędzie się pomiędzy 23.30 a 24.

PIĘKNE CHEERLEADERKI W KRAKÓW ARENIE!


Kto wygra walkę w Kraków Arenie?