Sport.pl

Kraków Arena będzie gościć Ligę Światową? Rozlosowano grupy

W najbliższej edycji Ligi Światowej Polska zagra w grupie B, a w Kraków Arenie kibice być może zobaczą reprezentacje Rosji, Iranu lub Stanów Zjednoczonych.
Facebook? » | A może Twitter? »


W poprzednich rozgrywkach w Kraków Arenie odbyło się spotkanie Polski z Brazylią. Była to jednocześnie sportowa inauguracja hali w Czyżynach. W 2015 roku być może pod Wawelem kibice siatkówki zobaczą reprezentacje Rosji, Iranu lub Stanów Zjednoczonych.

W przyszłym roku apetyty krakowskich kibiców będą jeszcze bardziej rozbudzone. Spotkanie Polski z Brazylią przerosło najśmielsze oczekiwania, a bilety wyprzedały się w 15 minut. Sukcesem okazały się też mistrzostwa świata w siatkówce. Mimo że w Krakowie nie grała reprezentacja Polski, w hali odnotowywano rekordy frekwencji.

Co ciekawe, dwie drużyny, które występowały w mistrzostwach świata w Krakowie, trafiły do grupy Ligi Światowej z Polską (Stany Zjednoczone, Iran). W dodatku reprezentację Rosji krakowscy kibice mogli oglądać w memoriale im. Wagnera.

Jak udało nam się ustalić w Krakowie odbędzie się przynajmniej jeden mecz przyszłorocznej edycji. Na razie nie wiadomo, która drużyna zaprezentuje się w Kraków Arenie.

PIĘKNE CHEERLEADERKI W KRAKÓW ARENIE!


Którą reprezentację najchętniej zobaczyłbyś w Kraków Arenie?
Więcej o: