KSW 29 w opałach. Tomasz Drwal nie wystąpi w Kraków Arenie!

Tomasz Drwal doznał urazu kręgosłupa i nie zmierzy się z Mamedem Chalidowem w walce wieczoru podczas gali KSW 29 w Kraków Arenie (6 grudnia). Zawodnika czeka operacja.
Facebook? » | A może Twitter? »


Kontuzja Drwala jest poważna i oznacza, że na pewno nie wystąpi w grudniowej gali. - Czeka go kilka tygodni przerwy. Prawdopodobnie we wtorek czeka go operacja pod pełną narkozą. Przez kilka dni nie wstanie z łóżka, a przez kilka tygodni będzie dochodził do siebie. Jego występ w gali jest wykluczony - informuje Wojsław Rysiewski, koordynator ds. mediów KSW.

Kibiców mieszanych sztuk walki ominie więc prawdziwa gratka, bo starcie Drwala z Mamedem Chalidowem miało być wydarzeniem dziesięciolecia w KSW. Obaj zawodnicy już teraz uznawani są za legendy tego sportu, a federacja od dawna zabiegała o ich walkę. Kilka lat temu było blisko, ale na drodze również stanęła kontuzja krakowianina.

Nie ma jednak ryzyka, że Chalidow nie wystąpi w Kraków Arenie. W tej chwili federacja pilnie szuka dla niego zastępczego rywala. W grę wchodzą trzy nazwiska z zagranicy. - Chcemy to załatwić jak najszybciej. Negocjacje trwają - nie ukrywa Rysiewski.

Nie tylko Drwal nie wystąpi w grudniowej gali. Okazało się, że kontuzji śródstopia doznał też Michał Materla. Zawodnik ma rozwarstwienie kości, lekarze wstawili mu specjalną szynę i porusza się o kulach. Jego walka z Melvinem Manhoefem została jednak przesunięta na KSW 30.

Organizatorzy nie zostawiają jednak pustego miejsca w karcie walk, a w zamian za tych zawodników próbują pozyskać równie wartościowych.

PIĘKNE CHEERLEADERKI W KRAKÓW ARENIE!