Sport.pl

Zakończył karierę w Kraków Arenie, wygrał i... oświadczył się

W niedzielę w Kraków Arenie odbyły się finały mistrzostw Europy w MuayThai. W walce wieczoru krakowianin Rafał Simonides znokautował Tawatchaia Budsadee z Tajlandii, a następnie poprosił o rękę swoją dziewczynę.
Facebook? » | A może Twitter? »


Krakowscy zawodnicy wywalczyli trzy medale w mistrzostwach Europy w boksie tajskim. Walki finałowe odbyły się w Kraków Arenie. Srebrny medal wywalczył w kategorii do 67 kg Marcin Łepkowski (reprezentujący Raczadam Kraków), natomiast brązowe medale zdobyli: Kamil Piątkiewicz (Raczadam) w kategorii do 63,5 kg oraz kadet Paweł Godyń (Am Nat) w kategorii do 42 kg.

Najwięcej emocji wśród widzów wzbudził pojedynek Łepkowskiego. Niesiony dopingiem krakowskiej publiczność stoczył znakomity bój z legendą białoruskiego Muaythai i czołowym zawodnikiem Europy Andriejem Kulebinem. Krakowianin niestety przegrał, ale jego postawę w ringu docenili kibice.

W walce wieczoru, na zakończenie gali wystąpił Rafał Simonides. Na zakończenie zawodowej kariery znokautował w drugiej rundzie Budsadee. To był pierwszej pojedynek w Polsce, który odbywał się według zasad Muay Boran, czyli zawodnicy nie mieli ochraniaczy, a zamiast rękawic zapleciono im na dłoniach liny. Po tej walce Simonides... oświadczył się w ringu swojej wybrance. W odpowiedzi usłyszał "tak", a narzeczeni zostali nagrodzenie gromkimi brawami.

PIĘKNE CHEERLEADERKI W KRAKÓW ARENIE!


Więcej o:
Najczęściej czytane