Kończą się bilety na kolejne spotkania MŚ siatkarzy w Krakowie

Wtorkowe spotkanie Włochy - Francja w Kraków Arenie obejrzało 11 150 osób, ale to dopiero przedsmak tego, co będzie się działo w największej polskiej hali sportowej w weekend.
Facebook? » | A może Twitter? »


Ci, którzy wybierają się na spotkanie Stany Zjednoczone - Francja (początek o godz. 13.10 w sobotę), muszą się pośpieszyć, bo według danych dotyczących sprzedaży w czwartkowe popołudnie pozostało już niewiele wejściówek na to spotkanie. Wciąż są za to dostępne - w kasach i w salonach EMPIKu - bilety na sobotnią wieczorną sesję (mecze: Belgia - Iran i Portoryko - Włochy). Chętni na to, by wczesne niedzielne popołudnie spędzić, emocjonując się frankofońskimi derbami (Francja - Belgia), również powinni się śpieszyć, bo bilety na to spotkanie (początek o godz. 13.10) rozchodzą się jak świeże bułeczki, ale są jeszcze w sprzedaży. Pewne jest natomiast, że mecze popołudniowe mecze Iran - Portoryko i Włochy - USA obejrzy w Kraków Arenie komplet publiczności - 15 tys.

Największym zainteresowaniem w III kolejce I fazy cieszył się mecz grupy D Włochy - Belgia: 7 900 widzów w Kraków Arenie. Dotychczasowe 24 mecze turnieju obejrzało w halach 176 151 widzów.

Szampan, buziaki i piękne kobiety, czyli święto w Krakowie