Sport.pl

"Młoda, atrakcyjna, pozna bogatego...". Kraków Arena w nietypowy sposób szuka sponsora

Oferty można zgłaszać do 12 września. "Młoda, atrakcyjna pozna solidnego i bogatego sponsora, na lata" - takim hasłem Agencja Rozwoju Miasta zachęca do zainwestowania w krakowską halę.
Facebook? » | A może Twitter? »


Konkurs na sponsora tytularnego Kraków Areny AMR ogłosiło w środę. W komunikacie czytamy: "Konkurs ma na celu wyłonienie stabilnego Partnera, z którym ARM SA będzie mogła dalej budować wartość hali na rynku tego typu obiektów, czego wyrazem byłoby objęcie praw do nazwy, niosące ze sobą wymierne wartości dla obu firm. Jesteśmy przekonani, że sprzedaż praw do nazwy Kraków Areny to korzystne rozwiązanie dla obu stron kontraktu. Solidny długoterminowy Partner jest bowiem gwarancją dla silnej marki, która zyskuje w ten sposób kolejne obszary rynku oraz nowe pola swojego oddziaływania".

Na razie Kraków Arena buduje markę. W czerwcu mecz Ligi Światowej Polska - Brazylia zobaczyło na żywo ponad 15 tys. kibiców. Niedawno w Czyżynach zostały też rozegrane mecze siatkarskiego memoriału Huberta Wagnera, a wkrótce odbędą się spotkania mistrzostw świata w tej dyscyplinie.

Wszystko wskazuje na to, że w listopadzie w Kraków Arenie podczas prestiżowej gali do walki staną natomiast Tomasz Ademek i Artur Szpilka.

Nie tylko meczem kibic żyje. Piękniejsza strona siatkówki w Kraków Arenie [ZDJĘCIA]
Więcej o: