Sport.pl

Memoriał Wagnera. Michał Winiarski: Graliśmy perfekcyjnie

- Wygraliśmy zasłużenie - ocenia mecz z Chinami (3:0) 31-letni przyjmujący.
Facebook? » | A może Twitter? »


- Mecz w naszym wykonaniu był naprawdę bardzo dobry, wystarczy spojrzeć w statystyki, żeby zobaczyć, że w każdym elemencie graliśmy perfekcyjnie. To było zasłużone zwycięstwo - mówi Winiarski, kapitan reprezentacji.

Zadowolony z wyniku i gry jest również Stephane Antiga, trener kadry. Szkoleniowiec wystawił innych siatkarzy niż z Bułgarią, ale nie zawiódł się. - Zagraliśmy bardzo na poważnie, to był dobry mecz, byliśmy skoncentrowani i efekt był taki, jaki wszyscy widzieli. Jeszcze nie jesteśmy w optymalnej formie, brakuje nam czasem dokładności w zagraniach, stąd taka, a nie inna liczba błędów, które wciąż nam się przytrafiają. Jednak na tym etapie to normalne - przekonuje Francuz.

W poniedziałek Polacy zagrają na zakończenie Memoriału z Rosją (godz. 20.30, relacja na krakow.sport.pl). Jeżeli wygrają 3:0 lub 3:1, zwyciężą w turnieju.

TAK SIĘ KIBICUJE W KRAKÓW ARENIE!
Więcej o:
Komentarze (2)
Memoriał Wagnera. Michał Winiarski: Graliśmy perfekcyjnie
Zaloguj się
  • legolas9

    Oceniono 9 razy 3

    A ja mam taką małą radę do wszystkich kibiców, przestańcie za wczasu wierzyć, że będzie dobrze na mistrzostwach, przestańcie już teraz, bo jak zobaczycie co oni pokażą na tym turnieju to będziecie mieć ogromnego doła. Ja już się nauczyłem w zeszłym roku przed ME, że lepiej nie mieć nadziei i podchodzić z dystansem. A po tym co oni sobą prezentują już wiadomo teraz, że nic z tego nie będzie. Także podejdźcie z luzem, bo będziecie długo wspominać moje słowa. Okłamują nas nadal, nie mamy drużyny i nie wiadomo kiedy będziemy ją mieć.

  • Tobiasz Kin

    Oceniono 4 razy 2

    Nie można porównywać i sprawdzać naszej gry i mówić, że była ona perfekcyjna na podstawie meczu z Chinami. Zobaczymy jak pójdzie z Rosą, coś mi się wydaje, że nie będzie tak kolorowo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX