Zmiana bohaterów gali boksu w Kraków Arenie?

PRZEGLĄD PRASY. Mariusz Wach, a nie Artur Szpilka, miałby zmierzyć się w walce wieczoru z Tomaszem Adamkiem podczas bokserskiej gali w Kraków Arenie 8 listopada - informuje ?Przegląd Sportowy?.
Ciekawostki o małopolskim sporcie wklejamy na Facebooka Kraków - Sport.pl »

Wcześniej murowanym faworytem do wystąpienia w walce wieczoru był Artur Szpilka. To dla niego do Kraków Areny miał przyjść komplet publiczności, a starcie z Adamkiem miało być pojedynkiem pokoleniowym.

Jak się jednak okazuje, promotorzy Szpilki zastanawiają się nad sensem kolejnego trudnego pojedynku ich pięściarza (przegrał w styczniu z Bryantem Jenningsem). W dodatku bokser z Wieliczki stawia wygórowane żądania finansowe.

W tej sytuacji rozważana jest opcja zakontraktowania innego pięściarza z Małopolski - Wacha, który od listopada 2012 roku nie wyszedł na ring. W dodatku w przeszłości trenerem obu zawodników był Andrzej Gmitruk.

- Sądzę, że na dobrą ofertę może liczyć także Mariusz. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, walka powinna się odbyć. O możliwości starcia z Mariuszem usłyszałem kilka dni temu. Z przedstawicielami telewizji Polsat rozmawiał na ten temat mój menedżer - mówi Adamek w "Przeglądzie Sportowym".

Gala w Kraków Arenie ma się odbyć 8 listopada. Oprócz walki wieczoru na ringu mają się pojawić inni znani pięściarze z Małopolski, m.in. Andrzej Wawrzyk czy Paweł Kołodziej. Więcej o gali pisaliśmy TUTAJ.

Zdjęcie Masters Rękawice bokserskie RBT-ET BOXING Zdjęcie Porida Rękawice Bokserskie Damskie Zdjęcie Rękawice boks Shin-Do sparing 12 oz RB 41
Masters Rękawice bokserskie... Porida Rękawice Bokserskie ... Rękawice boks Shin-Do spari...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info