Sport.pl

Jan Ziobro: Na igrzyskach w Soczi będę skakał dla córki

PRZEGLĄD PRASY. - Jestem spokojny. Wydaje mi się, że zrobiłem wszystko, co w mojej mocy - mówi w rozmowie z 'Dziennikiem Polskim? skoczek WKS-u Zakopane.
Ziobro jest jednym z pięciu zawodników, których trener Łukasz Kruczek zabierze na Igrzyska Olimpijskie w Soczi. Niespełna 23-letni zawodnik emanuje spokojem. - Z psychiką do tej pory jakoś dobrze sobie radzę, to mój mocny punkt. Nerwy są zbędne. Podejdę do konkursów w Soczi jak do każdych zawodów w PŚ - zapewnia w rozmowie z http://www.dziennikpolski24.pl/pl/sport/1113291-sport.html.html">"Dziennikiem Polskim"

16 stycznia, podczas konkursu w Wiśle, Ziobrze urodziła się córka. - Na igrzyskach będę skakał dla niej - mówi.

Więcej o:
Komentarze (2)
Jan Ziobro: Na igrzyskach w Soczi będę skakał dla córki
Zaloguj się
 • awaro36

  Oceniono 2 razy 2

  bardzo mi sie podobało jak ten młody czlowiek udzielał wywiadu po angielsku dla Eurosportu ,nieskrępowany chyba poprawnie mówił juz eUROPEJCZYK nie to co połowa naszych polityków dukających w jezykach obcych 3 zdania

 • managerskokow

  Oceniono 2 razy -2

  Powodzenia Janek!

  ______________________
  Manager Ski Jumping Team - jedyny taki manager w sieci!

  Zapraszamy do zagrania w jednego z najbardziej znanych managerów w przeglądarce! Jesteś fanem skoków narciarskich? Wiernie kibicujesz swoim zawodnikom? Nie czekaj dłużej – właśnie w tym momencie drzwi do wielkiej sportowej kariery otwierają się przed Tobą! Poprowadź jedną z wielu dostępnych reprezentacji, pozyskaj juniorów do kadry, podnoś umiejętności swoich podopiecznych poprzez liczne treningi. Podpisuj profesjonalne umowy ze sponsorami oraz ubiegaj się o dotacje pieniężną na rozwój dyscypliny w kraju. Wybuduj profesjonalną bazę treningową oraz skocznię narciarską dzięki której znacznie poprawisz stan przygotowań twojej drużyny przed zawodami. Ubiegaj się o organizację imprez o randze międzynarodowej na dostępnych obiektach w twoim kraju. Zgłaszaj swoich podopiecznych do konkursów z wielu dostępnych cyklów zawodów. Walcz o medale z najcenniejszego kruszcu podczas Igrzysk Olimpijskich czy Mistrzostw Świata! Ponadto bierz udział w różnorakich nieoficjalnych turniejach oraz konkursach zawsze bogatych w cenne nagrody! Gra oferuje również wiele innych atrakcji i zapewnia mile spędzony czas w zawsze otwartym na pomoc administracyjnym gronie.

  Zyskaj sławę, zostań jednym z najlepszych! Dołącz do nas już dziś!

  Serdecznie zapraszamy! -----> www.managerskijumpingteam.fora.pl/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX