Sport.pl

Żużlowy mistrz Polski ciągle w niepewności. "Władze ligi nie ułatwiają nam pracy"

Nadal nie wiadomo, w jakim składzie w przyszłym sezonie wystartują Azoty Tauronu Tarnów. - Przeszkadza nam jedna rzecz - przyznaje Marek Cieślak, trener tarnowian.
O tym, w jakim składzie Azoty Tauron będą walczyć o obronę zdobytego niedawno mistrzostwa Polski, przekonamy się najwcześniej pod koniec listopada. - Przeszkadza nam jedna rzecz - czekamy wszyscy na regulamin, który ma zostać przedstawiony około 20 listopada. Chcielibyśmy szybko zamknąć sprawy ze składem, gdyż sami zawodnicy woleliby wiedzieć jak najprędzej o swoim losie. Speedway Ekstraliga nie ułatwia nam pracy. Wszystkie kluby mają podobny zgryz, bo nie wiadomo, jak kompletować zespoły - tłumaczy Cieślak na oficjalnej stronie unia.tarnow.pl.

Cieślak opowiada też o emocjach związanych ze zdobyciem tytułu. - Jesteśmy dumni, że po raz trzeci mogliśmy się przyczynić do tego, że tarnowska drużyna została stolicą polskiego żużla. Euforia na stadionie była, wszyscy się cieszyliśmy, lecz teraz zaczynamy myśleć już o przyszłości - zaznacza trener.

Więcej o: