Londyn 2012. Grzegorz Sudoł po nieudanym występie: Czas zastanawiać się co dalej

PRZEGLĄD PRASY. - Moi sponsorzy po igrzyskach nadal mnie wspierają, wola walki jest, więc z trasy jeszcze nie zejdę - zapowiada zawodnik AZS AWF Kraków, który w Londynie zajął 24. miejsce.
Sudoł na Igrzyskach Olimpijskich wystąpił w chodzi na 20 km, choć zdecydowanie lepiej czuje się na 50 km. Na tym dystansie nie zdobył jednak kwalifikacji olimpijskiej. Na drodze zawsze stawały problemy zdrowotne.

Sudoł wystartował więc na 20 km, ale do końca nie jest zadowolony. - Na pewno jest niedosyt. Po stronie plusów tylko ukończenie konkurencji. Nie wszyscy wielcy chodu doszli w Londynie do mety [...] Chińczycy narzucili mocne tempo, dzięki temu pierwsze 10 km przeszedłem najszybciej w karierze. W drugiej części dystansu "skoczył" mi kwas mlekowy, nie byłem w stanie iść szybciej - zaznacza zawodnik AZS AWF Kraków w "Dzienniku Polski"

Sudoł ma już 34 lata, ale jeszcze nie zamierza kończyć ze sportem. - Czas zastanawiać się co dalej. Jednak nie powiedziałem ostatniego słowa, mam energię [...] Chciałbym pobić któryś z rekordów Roberta Korzeniowskiego. Są wprawdzie wyśrubowane, ale na 3 km mój czas jest nieodległy od jego 11.05 min - podkreśla Sudoł.

Kto ma rację w wymianie zadań między Włoszczowską i Szurkowskim?
Włoszczowska
Szurkowski
Ile medali zdobędzie Polska?
Londyn 2012 czy Euro 2012?
igrzyska
piłka