Święta u Agnieszki Radwańskiej. Prezenty, kaczka i wyprawa na Antypody

Atmosfera Bożego Narodzenia dała się odczuć w domu sióstr Radwańskich. Pod choinką nie zabrakło prezentów, a na świątecznym stole zagościła kaczka. Już 28 grudnia Agnieszka rozpocznie walkę o pierwsze trofea w nowym sezonie.
Zanim Agnieszka Radwańska zasiadła do stołu wigilijnego, zdołała napisać do internautów. "Gotowa na Wigilię! Życzę Wam i Waszym rodzinom wspaniałych Świąt!!!!" - zameldowała na profilu facebookowym Agnieszka, pozując z rękami pełnymi prezentów.

"Co u Was dzisiaj na obiad? Ja zabieram się degustacji kaczki z jabłkami z żurawiną" - zwróciła się w Boże Narodzenie do fanów najlepsza polska tenisistka.

28 grudnia Radwańska rozpocznie rozgrywki Pucharu Hopmana w australijskim Perth. W nieoficjalnych mistrzostwach świata par mieszanych partnerem Polki będzie Grzegorz Panfil. Pierwszymi rywalami pary Radwańska - Panfil będą Włosi - Flavia Penetta i Andreas Seppi.

Duże zmiany zajdą w sztabie szkoleniowym Urszuli Radwańskiej. Trenerem tenisistki z Krakowa zostanie Czech Martin Fassati, który zajmie miejsce Macieja Synówki. Nad wynikami Agnieszki będzie nadal czuwał Tomasz Wiktorowski