Agnieszka Radwańska jak prawdziwa celebrytka. Kolejna sesja zdjęciowa...

Krakowianka ostatnio głównie udziela się w kobiecych pismach i chętnie bierze udział w sesjach zdjęciowych. W czwartek na Facebooku pochwaliła się jedną z nich.
Niedawno Radwańska patrzyła na czytelników z okładki miesięcznika "Joy", a teraz chwali się, że wzięła udział w sesji dla "Gali". "Oto dowód na to, że nie marnowałam czasu, będąc w domu" - napisała na Facebooku i zamieściła zdjęcie w długiej białej sukni.

Wywiady z tenisistką ostatnio częściej można przeczytać w plotkarskich pismach niż rubrykach sportowych. Zdarzało się, że dziennikarzy omijała szerokim łukiem. "Więcej fotek będziecie mogli zobaczyć za kilka tygodni w magazynie »Gala «. Nie wiem, jakie macie opinie na temat tej sukienki, ale dla mnie osobiście jest bliska ideału" - pisze tenisistka.

Starsza z sióstr Radwańskich ostatnio przez tydzień cieszyła się pobytem w rodzinnym Krakowie, a potem wyruszyła w kolejną podróż. Obecnie jest w Izraelu, gdzie tenisowa reprezentacja Polski zagra z Rumunią, Turcją oraz gospodarzami w ramach I grupy strefy euroafrykańskiej Pucharu Federacji.

Polską kadrę uzupełniają Urszula Radwańska, Paula Kania i Magda Linette. Kapitanem jest Tomasz Wiktorowski, który podczas wyjazdów zagranicznych pełni funkcję trenera najlepszej polskiej tenisistki.