Sport.pl

Wojciech Fibak: Urszula Radwańska nie ma takiego talentu jak siostra, ale...

PRZEGLĄD PRASY. - Doceńmy Urszulę Radwańską - apeluje w ?Dzienniku Polskim? Wojciech Fibak, były tenisista, ale przyznaje, że bardziej utalentowana jest Agnieszka.
Młodsza z sióstr Radwańskich krok po kroku pnie się w rankingu i w styczniu po raz pierwszy będzie rozstawiona w wielkoszlemowym Australian Open. - Nie ma takiego talentu jak siostra, ale ma potencjał. Jest bardzo pracowita. Proszę zauważyć, że Ula zajmuje 31. miejsce na świecie, Jerzy Janowicz 26., a o niej jest cicho. Natomiast Jerzyka już ogłoszono moim następcą (śmiech). Doceńmy też to, co osiągnęła młodsza z sióstr Radwańskich i obserwujmy również jej postępy - apeluje Fibak.

Były tenisista typuje też, które miejsce na koniec 2013 r. będzie zajmować Agnieszka Radwańska. Jego zdaniem krakowianka zakończy sezon na trzeciej lub czwartej pozycji rankingu WTA. Polka celuje też m.in. w zwycięstwo w Wielkim Szlemie. - To dobrze, że stawia sobie takie cele. Oczywiście, życzę jej tego z całego serca - mówi Fibak.

Więcej o:
Komentarze (3)
Wojciech Fibak: Urszula Radwańska nie ma takiego talentu jak siostra, ale...
Zaloguj się
 • jck12

  Oceniono 11 razy 7

  O Uli nie jest cicho. Inna sprawa że głównie dzięki takim niewiele znaczącym wypowiedziom pana Fibaka. Natomiast porównanie mozolnie budowanego miejsca w rankingu w przypadku Uli z wdarciem się przebojem do pierwszej trzydziestki przez Jerzego uważam za prowokację bo chyba pan Fibak nie jest tak głupi by nie widzieć różnicy.
  --
  grajstacja

 • dar61

  Oceniono 3 razy 1

  Nie, ja sie chcę jednak dowiedziec, co to takiego ten 'talnet' jest - nie po to człek włazi w opłotki internetowych brukowców, by się nie dowiedzieć czegoś kształcącego z opasłego 3-zdaniowego super artykułu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX