Agnieszka Radwańska wraca na plażę, a ekspert ocenia: Ona może być numerem jeden

Mats Wilander, były numer jeden światowego tenisa, wyjaśnia na łamach dziennika ?Polska The Times?, dlaczego krakowianka ma szansę wejść na szczyt rankingu WTA. Tymczasem Polka wyleguje się na plaży.
Radwańska ma za sobą najlepszy sezon w karierze, w którym wystąpiła w finale Wimbledonu i awansowała na trzecie miejsce rankingu WTA. Obecnie jest czwarta. - Czy Radwańska będzie numerem jeden? To możliwe. Jeszcze trzy lata temu bym tak nie powiedział, ale od tego czasu bardzo się poprawiła. Świetnie się porusza, chyba najlepiej ze wszystkich tenisistek z czołówki, jest silna mentalnie - twierdzi Wilander, który w Eurosporcie prowadzi program "Gem. Set. Mats".

- Kiedyś brakowało jej tylko siły fizycznej, teraz ma jej wystarczająco dużo... Takiej tenisistce jak ona łatwiej jest się poprawić we wszystkich elementach niż zawodniczkom, które opierają swój grę przede wszystkim na sile. Jeszcze niedawno była ósma czy dziesiąta na świecie, a teraz awansowała do finału Wimbledonu i toczy takie boje z Marią Szarapową jak kilka dni temu w Stambule. Tak, może być numerem jeden - dodaje szwedzki tenisista.

Radwańska niedawno rozpoczęła wakacje. Jak zwykle nie zdradza, gdzie pojechała, by uniknąć spotkania z fotoreporterami. "Sezon się skończył i wreszcie mogłam pojechać na długo wyczekiwane wakacje! Chciałabym podziękować mojej rodzinie, teamowi i Wam wszystkim!!!! Wracam na plażę" - napisała krakowianka na Facebooku.

Czy Agnieszka Radwańska zostanie numerem 1?