Sport.pl

Robert Radwański: Przecież Ula przez jakiś czas jeździła na wózku inwalidzkim

PRZEGLĄD PRASY. - Ula już nie denerwuje się na korcie, jak to kiedyś bywało. Jest spokojniejsza, jej gra stała się bardziej wszechstronna - podkreśla Robert Radwański, ojciec krakowskich tenisistek w rozmowie z ?Gazetą Krakowską?.
Urszula Radwańska w tym sezonie pierwszy raz zagrała w finale WTA. W holenderskim 's-Hertogenbosch uległa dopiero Rosjance Nadieżdzie Pietrowej. Obecnie młodsza z sióstr Radwańskich zajmuje 30. miejsce w rankingu WTA. - To zdecydowanie jej najlepszy sezon w karierze, a mało kto o tym mówi - podkreśla Radwański w Gazecie Krakowskiej.

Ojciec polskich tenisistek podkreśla, że Urszula wykonała bardzo ciężką pracę, by wrócić na kort. Zawodniczka miała ciężką kontuzję kręgosłupa i musiała zdecydować się na operację w Los Angeles. - Przecież przez jakiś czas jeździła na wózku inwalidzkim. Lekarz, który zdecydował się na zabieg nowatorską metodą, dał popis swoich umiejętności i wiedzy medycznej - podkreśla Radwański.

Radwańska obecnie gra na turnieju w Moskwie. We środę zmierzy się w drugiej rundzie z Caroliną Woźniacki.

Więcej o:
Komentarze (3)
Robert Radwański: Przecież Ula przez jakiś czas jeździła na wózku inwalidzkim
Zaloguj się
 • maksionek

  Oceniono 1 raz 1

  ---"W Istanbule Agnieszka “w grupie marzeń”, jak Polska w Euro 2012…"
  I jak wtedy, juz widzę oczyma wyobraźni optymistyczne komentarze na temat szans Agnieszki na wyjście z grupy. W mojej opinii szanse są niewielkie.
  Oczywiście, lepiej było nie wpaść na Azarenkę, Williams i Na Li jednocześnie, jak zdarzyło się Angelice Kerber, ale wygrać dwa....

  czytaj dalej pełną analizę finałów WTA: odyseja1948.wordpress.com/

 • boja110

  Oceniono 3 razy 1

  Raczej w finale przegrala z Pietrową nie?

 • boja110

  Oceniono 3 razy 1

  Raczej przegrala w finale z Pietrową

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX