Agnieszka Radwańska najpopularniejsza. Mimo wpadki w Londynie

Krakowska tenisistka wciąż jest najpopularniejszym polskim sportowcem, ale podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie straciła wizerunkowo.
Choć tenis ziemny jest dopiero szóstą dyscypliną pod względem popularności w Polsce, to Radwańska święci triumfy wśród polskich sportowców. ":Największa nadzieja, największe rozczarowanie, największa przegrana wizerunkowa - tak można ogólnie ocenić udział Agnieszki Radwańskiej w Igrzyskach Olimpijskich w Londynie" czytamy w raporcie Instytutu Monitorowania Mediów.

W sierpniu, drugi miesiąc z rzędu, tenisistka była najczęściej wspominaną w internecie reprezentantką Polski. Kolejne miejsca zestawienia należą już do medalistów: Damiana Janikowskiego, Tomasza Majewskiego, Adriana Zielińskiego, Anity Włodarczyk i Przemysława Miarczyńskiego.

"Po lipcowym triumfie Radwańskiej został już tylko ślad - według danych sierpniowych tenisistka wciąż jest najpopularniejszym sportowcem w Polsce, jednak z dwukrotnie mniejszą liczbą publikacji niż w poprzednim miesiącu" czytamy w raporcie.

Czy Radwańska straciła na wizerunku po IO w Londynie?