Sport.pl

Agnieszka Radwańska ma już 100 tys. fanów

Agnieszka Radwańska chwali się coraz większą popularnością. Na facebooku ma już ponad 100 tys. fanów.
Wisła Can-Pack, Comarch Cracovia, Bank BPS Muszynianka... Cały sport z Krakowa i okolic na Facebooku Kraków - Sport.pl »


Radwańska profil założyła prawie dwa lata temu, a w poniedziałek miała swój kolejny jubileusz.

"Agnieszka zgromadziła okrągłą liczbę 100 tys. fanów. Fejsbukowi fani Agi są niesamowicie aktywni - to dzięki nim profil Agi znajduje się w ścisłej czołówce polskiego internetu w kategorii sport pod względem liczby zaangażowanych fanów oraz interaktywności" - napisano na oficjalnej stronie sióstr Radwańskich.

Agnieszka Radwańska kilka dni temu odpadła w czwartej rundzie US Open, a teraz przygotowuje się do turnieju w Tokio. Sezon zakończy listopadowym Turniejem Mistrzyń, w którym ma już pewny udział.

Komentarze (2)
Agnieszka Radwańska ma już 100 tys. fanów
Zaloguj się
  • tennisowy

    Oceniono 5 razy 5

    To chyba nie widziałeś spotkania do końca (fakt, trwalo w nocy pięc godzin), bo Djoko grał coraz lepiej i w pewnym momencie to był wielki pojedynkek.
    Absolutnie odrzucam teorię "fuksa" na turnieju WS (Stosur, Li Na itd). Po prostu trafiły na swoją wielka formę w czasie tych turniejów. Gdyby Agnieszka Radwańska trafiła na jakiś WS z formą Miami czy Pekinu też by juz była dumną posiadaczką tytułu wielkoszlemowego. Nie wierzę w tenisie w fuks, w to, że ktoś komuś pomaga robią błędy - po prostu zawsze jeden gracz jest w lepszej formie od drugiego, a jak się to akurat wydarza na tak wielkim turnieju jak US czy Wimbledon no to się przechodzi do historii...Li Na wygrała, bo wtedy nie było na tym turnieju nikogo w lepszej dyspozycji, podobnie jak Murray na US Open. To jest ta sama prawidłowość i nie ma znaczenia czy to jest tenis męski czy kobiecy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX