Sport.pl

Sandecja Nowy Sącz nie utrzymała prowadzenia w Głogowie

W trzeciej wiosennej kolejce pierwszej ligi Sandecja Nowy Sącz zremisowała na wyjeździe z Chrobrym Głogów. - Zrealizowaliśmy plan minimum - mówi Radosław Mroczkowski, trener Sandecji.
Facebook? » | A może Twitter? »


Mroczkowski objął sądecki zespół przed startem rundy wiosennej. Sandecja pod jego wodzą jeszcze nie przegrała. W pierwszym wiosennym meczu pokonała na wyjeździe Chojniczankę. Tydzień temu sądeczanie pauzowali: otrzymali walkower za mecz z wycofanym z ligi Dolcanem Ząbki. W trzecim meczu o punkty z Mroczkowskim na ławce znów byli blisko zwycięstwa.

W 55. minucie meczu w Głogowie gości na prowadzenie wyprowadził Filip Piszczek. Sandecja utrzymała jednak przewagę tylko przez siedem minut, bo w 62. wyrównał Damian Sędziak. Remis utrzymał się do końca spotkania.

- Nie robimy dramatu z tego, że zremisowaliśmy. Punkt to punkt, a Głogów jest trudnym terenem. Drużyna włożyła w mecz dużo zdrowia i zadziorności. To było widać i bardzo cieszę się z tego, że nie jedziemy na pusto taki kawał drogi - zaznacza Mroczkowski na oficjalnej stronie klubu.

Po remisie z Chrobrym Sandecja zajmuje 10. miejsce w tabeli pierwszej ligi.

Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz 1:1 (0:0)

Bramki: Sędziak (62.) - Piszczek (55.)

Zdjęcie Lanki Nike Mercurial Victory IV Fg 555613 380 Zdjęcie Nike Buty 599073-758 Zdjęcie Nike Performance Lanki (651652)
Lanki Nike Mercurial Victor... Nike Buty 599073-758 Nike Performance Lanki (651...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o: