Termalica Bruk-Bet szuka napastnika w telewizyjnym show

uszyły poszukiwania do programu telewizyjnego Laboratorium Pro - Piłkarski diament, którego sponsorem jest Bruk-Bet. Celem jest znalezienie piłkarskiego diamentu. Zwycięzca zagra w klubie Termalica, małopolskim I-ligowcu!
"Celem programu Piłkarski Diament jest znalezienie optymalnego napastnika za pomocą systemu kilkustopniowych eliminacji opartych o aparaturę naukową i paranaukową oraz wiedzę i doświadczenie jury eksperckiego" czytamy na oficjalnej stronie akcji.

Za znalezienie napastnika będzie odpowiadać eksperci pokroju Andrzeja Juskowiaka, byłej gwiazdy reprezentacji Polski, trenera Andrzeja Zamilskiego czy dziennikarza Tomasza Smokowskiego. W sześciu miastach Polski (Białystok, Lublin, Tarnów, Ostrów Wlkp., Grudziądz, Koszalin) odbędą się eliminacje, które wyłonią 10 kandydatów. Ostatecznie w wielkim finale o kontrakt w Termalice Bruk-Bet.

Program w formie 8 odcinków zostanie wyemitowany od 12 kwietnia w programie CANAL+Sport w każdą kolejną sobotę. Zwycięzca może liczyć nie tylko na umowę, ale i czek w wysokości 50 tysięcy złotych.Więcej o: