Okocimski przegrywa w Ząbkach. Na trybunach prezes Wisły Kraków, menedżerowie, skauci...

Okocimski Brzesko przegrał na wyjeździe z Dolcanem 2:3, a na trybunach był m.in. Jacek Bednarz, prezes Wisły Kraków.
Po niespełna 24 minutach Okocimski przegrywał już 0:3, a Dolcan skutecznością udowadniał, że nieprzypadkowo jest wiceliderem I ligi. Gospodarze mieli spotkanie pod całkowitą kontrolą, ale w 43. minucie czerwoną kartkę dostał Łukasz Matuszczyk i jeszcze przed przerwą Okocimski zdobył kontaktową bramkę. W drugiej części z rzutu wolnego precyzyjnie przymierzył Piotr Darmochwał, ale brzeszczanie do remisu nie zdołali już doprowadzić.

Do Ząbek przyjechał m.in. Jacek Bednarz. Prezes Wisły mógł zobaczyć w akcji Michała Szewczyka (wypożyczony z Reymonta do Okocimskiego), który wystąpił od pierwszej minuty. Tuż po przerwie 21-letni napastnik znalazł się sam na sam z bramkarzem, ale górą był Rafał Leszczyński.

Na trybunach byli też m.in. menedżer Marek Jóźwiak (były dyrektor sportowy Legii), Jacek Zieliński (były asystent Franciszka Smudy w reprezentacji Polski) oraz Edward Klejdinst, były skaut Wisły.

Dolcan Ząbki - Okocimski Brzesko2:3 (1:3)
Bramki: Wiśniewski (14.), Grzelak (17.), Zjawiński (24.) - Cebula (45.), Darmochwał (68.)

Okocimski: Pączek - Wawryka (62. Sobotka), Ryś, Jacek, Niechciał - Nawrot Ż, Cebula (46. Darmochwał Ż), Smoliński Ż, Stefański - Wojcieszyński Ż - Szewczyk.