Zaskakuj帷e derby Ma這polski, Sandecja ostatnia w tabeli

W derbach Ma這polski Puszcza Niepo這mice niespodziewanie pokona豉 Termalic Bruk-Bet Nieciecza. Bez zwyci瘰twa ci庵le jest Sandecja, kt鏎a przegra豉 w 璚znej z G鏎nikiem.
Mecz Puszczy z Termalic ustawi豉 czerwona kartka dla Sebastiana Nowaka. Jeszcze przed przerw bramkarz niecieczan sfaulowa w polu karnym Sebastiana Janika, musia zej嗆 z boiska, a gospodarze wykorzystali rzut karny. Cztery minuty p騧niej by這 ju 2:0 po uderzeniu z dystansu ㄆkasza Nowaka. Tym samym Puszcza zdoby豉 pierwsze punkty w pierwszej lidze.

Niepo這miczanie na ostatni pozycj w tabeli zepchn瘭i Sandecj, kt鏎a przegra豉 w 璚znej z G鏎nikiem a 0:3. Niemal przez 90 minut go軼ie mogli mie nadziej na remis, ale dwoma golami w ko鎍闚ce zostali ich pozbawieni.

Puszcza Niepo這mice - Termalica Bruk-Bet Nieciecza2:0 (2:0)
Bramki: Janik (37. - karny), Nowak (44.)

Puszcza: Sobieszczyk - Zontek, Lewi雟ki, Biernat, Borovicanin - Cholewiak, Uwakwe (70. Wallace), Nowak, Ka豉t (78. Lizak), Janik - Moskwik (87. Biel).

Termalica: Nowak CZ - Pi徠ek (46. Foszma鎍zyk), Pleva, Pielorz, Kie豚 - Pawlusi雟ki (65. Jarecki), So責ecki, Horvath, Rybski, Piotrowski (36. Kasprzik) - Drozdowicz.

Górnik 璚zna - Sandecja3:0 (1:0)
Bramki: Bonin (35.), Zwoli雟ki (90.), Kozaczuks (90.)

Sandecja: Cabaj - Makuch, Szarek (66. S豉by), Czarnecki, M鎩ta (66. Nather) - B瑿enek, Petran, Margol, Grzeszczyk, Zawi郵an - Giel (78. Czertik).