Muszyna zamiast luksusów. Termalica Bruk-Bet rozpoczęła pierwsze zgrupowanie

Piłkarze wicelidera I ligi wyjechali na pierwsze zimowe zgrupowanie. To nie była daleka podróż, bo Niecieczę i Muszynę dzieli nieco ponad 100 km.
Niecieczanie nie mogą liczyć na takie luksusy jak np. Cracovia. Piłkarze Wojciecha Stawowego przygotowują się w Turcji, podczas gdy ich rywale w walce o awans do ekstraklasy muszą szukać jak najlepszych warunków w kraju.

Trener Kazimierz Moskal zabrał do Muszyny 23 piłkarzy. W kadrze nie ma m.in. Jakuba Biskupa, który przechodzi rehabilitację po kontuzji.

- Zamierzamy ćwiczyć nad siłą oraz wytrzymałością. Dziennie zespół ma zaplanowane dwa treningi w terenie oraz hali w Powroźniku. Jeżeli pozwolą warunki, to do tego dojdą zajęcia na orliku w Muszynie. Wszystko zależeć będzie od pogody. Trochę czasu poświęcimy też na zagadnienia taktyczne. Zamierzamy ciężko pracować i nie będziemy się oszczędzać - mówi trener Moskal na oficjalnej stronie Termaliki.

W Muszynie jego podopieczni zatrzymają się do piątku. W drodze powrotnej wstąpią do Nowego Sącza i zagrają sparing z Sandecją.

Kadra Termaliki na obóz w Muszynie

Bramkarze: Maciej Budka, Sebastian Nowak, Maciej Pochroń.

Obrońcy: Jakub Czerwiński, Dariusz Jarecki, Maciej Maślany, Michał Nalepa, Dalibor Pleva, Damian Skołorzyński, Łukasz Pielorz.?

Pomocnicy: Piotr Ceglarz, Vojtech Horvath, Krzysztof Kaczmarczyk, Krzysztof Lipecki, Dariusz Pawlusiński, Karol Piątek, Damian Piotrowski, Krzysztof Wrzosek.

Napastnicy: Emil Drozdowicz, Andrzej Rybski, Szymon Sobczak, Łukasz Szczoczarz, Jakub Wróbel.

Czy Termalica awansuje do ekstraklasy?