Cztery gole, niewykorzystany karny i czerwona kartka w meczu Kolejarza Stróże

Kolejarz Stróże zremisował ze Stomilem Olsztyn 2:2, choć po 23 minutach przegrywał dwoma bramkami. W osiągnięciu korzystnego rezultatu pomogło im wyrzucenie z boiska jednego z rywali.
W 33. minucie za faul w polu karnym czerwoną kartkę otrzymał Paweł Baranowski. Kolejarz mógł zdobyć kontaktową bramkę, ale z 11 metrów Cheikh Niane trafił w słupek.

Podopieczni trenera Przemysława Cecherza do odrabiania strat wzięli się po przerwie. Tuż po wznowieniu gry Tomasza Ptaka pokonał Maciej Kowalczyk (szósty gol w szóstym meczu), a punkt gospodarzom zapewniło uderzenie Janusza Wolańskiego.

Kolejarz zanotował czwarty remis w sezonie i zajmuje 11. miejsce w tabeli.

Kolejarz Stróże - Stomil Olsztyn 2:2 (0:2)

Bramki: Kowalczyk (47.), Wolański (67.) - Kalonas (20.), Świderski (23.)

Kolejarz: Forenc - Gryźlak, Cichy (34. Bocian Ż), Markowski, Walęciak (77. Nitkiewicz) - Gajtkowski (53. Pietrzak), Niane, Stefanik Ż, Giesa Ż, Wolański - Kowalczyk