Pierwsze zwycięstwo Termaliki Bruk-Betu Nieciecza

Niecieczanie pokonali GKS Tychy 3:0. Bramki strzelali tuż przed przerwą, minutę po wznowieniu gry i w samej końcówce.
Wisła Can-Pack, Comarch Cracovia, Bank BPS Muszynianka... Cały sport z Krakowa i okolic na Facebooku Kraków - Sport.pl »

Podopieczni trenera Kazimierza Moskala rozpoczęli sezon nie najlepiej. Na inaugurację pokonali wprawdzie drugoligowe Wigry Suwałki (2:1) w Pucharze Polski, ale potem odpadli z rozgrywek z GKS-em Bełchatów (0:2). W środę dali się pokonać bardzo słabej w tym sezonie Sandecji (0:1). - Termalica w obecnych rozgrywkach nie jest już taka mocna, jak w poprzednich - przekonywał jeszcze przed tamtym spotkaniem Jarosław Araszkiewicz, szkoleniowiec nowosądeczan.

Meczem w Tychach piłkarze z Niecieczy przynajmniej częściowo zamknęli usta krytykom. Wypunktowali beniaminka strzelając gole w najlepszych momentach. Prowadzenie minutę przed przerwą dał Jakub Biskup, a kiedy po zmianie stron gospodarze chcieli ruszyć do odrabiania strat, skarcił ich Szymon Sobczak. Dwie minuty przed końcem wynik po kontrataku ustalił Piotr Ceglarz.

Trener Moskal znacznie odmłodził skład drużyny. Przeciwko GKS-owi w podstawowym składzie zagrało czterech zawodników, którzy mają mniej niż 21 lat (Ceglarz, Jakub Czerwiński, Michał Nalepa i Sobczak).