Termalica Bruk-Bet Nieciecza w Kamieniu będzie szlifowała taktykę

Termalica jest na ostatniej prostej przygotowań do nowego sezonu. W poniedziałek drużyna spod Tarnowa wyjechała na zgrupowanie do Kamienia koło Rybnika.
Pierwszoligowiec doszlifowuje formę. W sobotę rozegrał dwa mecze z Koroną Kielce - pierwszy wygrał 2:1, w drugim padł remis 2:2. - Osiągnęliśmy ciekawe rezultaty. Szczególnie jestem zadowolony z gry zespołu w pierwszej połowie drugiego meczu, w którym prowadziliśmy 2:0. Dobrze wyglądała nasza gra w ataku i obronie. W drugiej połowie daliśmy sobie strzelić kontaktową bramkę. A w ostatniej minucie, dość pechowo straciliśmy prowadzenie - relacjonuje Kazimierz Moskal, trener niecieczan, na oficjalnej stronie klubu.

Do piątku piłkarze Termaliki będą trenować w Kamieniu. Pierwszy trening czeka ich jeszcze w poniedziałek, a dwa dni później rozegrają sparing z Energetykiem ROW-em Rybnik. - Ten czas poświęcimy szlifowaniu formy i szukaniu świeżości. Główny nacisk poświęcony będzie sprawom taktycznym - wyjaśnia trener Moskal.

Pierwszy oficjalny mecz Termalica rozegra 1 sierpnia w Pucharze Polski (rywal jeszcze nie jest znany). Kilka dni później zainauguruje sezon ligowy meczem z Ruchem w Radzionkowie.