Sport.pl

Włoska piękność ambasadorką polskiego sponsora Interu Mediolan

Nina Senicar została ambasadorką Oknoplastu we Włoszech i z tego powodu wzięła udział w prezentacji polskiej firmy jako nowego sponsora Interu Mediolan.

Więcej zdjęć pięknej Niny

Studiowała ekonomię na prestiżowym uniwersytecie Bocconi a tytuł jej pracy dyplomowej brzmiał... ''Paris Hilton''. My po zapoznaniu się z dorobkiem mamy ochotę napisać pracę dyplomową pod tytułem ''Nina Senicar''.

 

26-letnia Serbka jest modelką oraz prezenterką włoskiej telewizji. Urodziła się w Nowym Sadzie i jak można wyczytać w niektórych zakątkach internetu w 2001 roku zdobyła tytuł Miss Jugosławii. Tyle, że na stronach poświęconych temu konkursowi można wyczytać, że w tamtym roku zwycięzcą był ktoś inny. Niezależnie od wszystkiego nam wystarczy świadomość, że nawet jeśli nie wygrała nigdy żadnego konkursu piękności to i tak w pełni na to zasługuje.

 

Podobnego zdania były zresztą takie firmy jak Tiscali, Miss Sixty czy Intimo Roberta, które uczyniły ją twarzą swoich kampanii. Inni zgadzający się z tą teorią to m.in. Eros Ramazotti oraz piłkarz reprezentacji Włoch Marco Borriello, którzy mają na koncie romansy z Niną, a także szefowie telewizji włoskiej, którzy chętnie obsadzają ją w roli prowadzącej programy, w tym m.in. show ''Distraction''.

 

Jej medialne występy to także udział w reality show na Rai 2 ''L'isola dei famosi'' oraz prezentacja przedsezonowa Udinese Calcio.

 

Choć wygląda na to, że jej biografii nie do końca można wierzyć, mamy nadzieję, że choć ten ustęp o temacie pracy dyplomowej jest prawdziwy. Bo pisanie pracy o Paris Hilton na prestiżowej uczelni ekonomicznej wydaje nam się bardzo po bandzie. Na szczęście w tym wszystkim mamy całkiem sporą liczbę niepodważalnych faktów. A konkretnie całą ich galerię. Zapraszamy.

Więcej o: