Sport.pl

Artur Szpilka powalczy z Amirem Mansourem? Amerykanin spędził 8,5 roku w więzieniu

12 grudnia Artur Szpilka ma zmierzyć się z Amirem Mansourem - poinformował Ronnie Shields, trener boksera z Wieliczki.

Chcesz więcej? Polub Kraków - Sport.plSzkoleniowca Szpilki cytuje portal Boxingscene.com. Polak miałby zmierzyć się z Amerykaninem w czasie gali w San Antonio. To niespodzianka, bo bokser z Wieliczki stoczył w ostatnich miesiącach trzy walki i zapowiedział, że w tym roku nie wyjdzie już na ring. "Moja walka będzie dopiero w następnym roku, coś około stycznia" - napisał na Facebooku.

26-letni Szpilka może pochwalić się bilansem 20 zwycięstw i jednej porażki. Jego przeciwnik ma już 43 lata, ale stoczył tylko 24 zawodowe walki - 22 razy zwyciężał, raz zremisował i raz przegrał. Ostatnio boksował dwa tygodnie temu - zremisował z Geraldem Washingtonem.

Być może Mansour miałby na koncie więcej pojedynków, gdyby nie pobyt w więzieniu. W sierpniu 2001 roku Amerykanin na 8,5 roku trafił za kratki za posiadanie narkotyków.Więcej o:
Komentarze (1)
Artur Szpilka powalczy z Amirem Mansourem? Amerykanin spędził 8,5 roku w więzieniu
Zaloguj się
  • lomas50

    Oceniono 6 razy 0

    Pogratulować tylko Przeciwnik z pierwszej polki Dokładnie tego nasz mistrz potrzebuje zeby sie rozwinąć i sprawdzić Nieciekawe nawet ile dali temu emerytowi zeby sie podłożył naszej gwiazdzie Dobranoc Szpilka mozesz juz odbębnić koniec kariery Twoj amerykański trener zwątpił w twoje umiejętności uczenia sie ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX