Sukcesy pływaków z Krakowa na MP osób niepełnosprawnych

W dniach 26-29 czerwca w Szczecinie odbyły się Otwarte Letnie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Osób Niepełnosprawnych. Sukcesem zakończyły się starty pływaków ?Nie widzę przeszkód Team?.
Ciekawostki o małopolskim sporcie wklejamy na Facebooka Kraków - Sport.pl »

Podopieczni trenera Mateusza Gadomskiego zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Marcin Ryszka na dystansach 50 m stylem motylkowym i 100 m stylem klasycznym wywalczył złote medale, a na 50 m stylem dowolnym był drugi.

Medalistą otwartych MP został również Bartłomiej Niesyczyński, który w konkurencjach 50 i 100 m stylem klasycznym wywalczył brązowe krążki.

Trzecim medalistą został Przemysław Bugla, który zajął trzecie miejsca na dystansach 50 m i 100 m stylem dowolnym. Rafał Sitek, mimo że nie wywalczył medalu, również pokazał się z dobrej strony, ustanawiając kilka rekordów życiowych.

Na początku sierpnia Marcin Ryszka będzie reprezentował Polskę na Mistrzostwach Europy w Eindhoven.