Sport.pl

Futbol amerykański. Kraków Kings zagra z wicemistrzami Polski

inf. prasowa
07.06.2014 , aktualizacja: 07.06.2014 21:26
A A A
Płocczanie zrewanżowali się rywalom za wysok± porażkę w poprzednim sezonie

Płocczanie zrewanżowali się rywalom za wysok± porażkę w poprzednim sezonie (Fot. Piotr Augustyniak / Agencja Gazeta)

W ramach rozgrywek Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego Kraków Kings podejmie wicemistrzów Polski, niepokonanych w tym sezonie Lowlanders Białystok.
Ciekawostki o małopolskim sporcie wklejamy na Facebooka Kraków - Sport.pl »

Spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę o godz. 13 na boisku Tramwaj Kraków przy ul. Praskiej 61a. Mecz pierwotnie miał się odbyć w maju, ale z powodu złej pogody został przełożony.

Go¶cie z Białegostoku to główny pretendent do tytułu mistrzowskiego. Poprzedni sezon zakończyli na drugim miejscu w tabeli. W tym roku białostoczanie przystępuj± do rozgrywek dodatkowo wzmocnieni dwójk± amerykańskich graczy.

Krakowianie przyst±pi± do tego spotkania po zeszłotygodniowym zwycięstwie nad Mustangami. Drużyna Kings ostatni raz w Krakowie przegrała... wła¶nie z Lowlanders.

Oprócz emocji sportowych organizatorzy tradycyjnie zapewniaj± szereg atrakcji. Drużynę wspierać będzie zespół cheerleadingu sportowego i akrobatycznego NEXT Generation Cheerleaders - mistrzynie Polski w kategorii stunt. Oczywi¶cie nie zabraknie też pysznych burgerów.

Na najmłodszych czeka malowanie twarzy, nauka rzucania i kopania piłk± czy możliwo¶ć przymierzenia sprzętu i zrobienia sobie zdjęcia z zawodnikami Kings.

Bilety: 5 zł, dzieci do 12 lat za darmo.

Zobacz więcej na temat:

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX