Sport.pl

Mama Artura Szpilki: Miałam z nim problemy wychowawcze, odkąd poszedł do przedszkola

jak
21.06.2013 , aktualizacja: 21.06.2013 15:35
A A A
Artur Szpilka

Artur Szpilka (Fot. Łukasz Nowaczyk / Agencja Gazeta)

Jego mama przyznaje, że bił się, kiedy tylko mógł. On sam przekonuje, że zawsze chciał dominować. Telewizja TVN przygotowała materiał o pochodzącym z Wieliczki Arturze Szpilce.
O Szpilce zrobiło się szczególnie głośno w 2011 r., gdy wyszedł z więzienia. Jeszcze zanim tam trafił, był uznawany za wielki talent. Ale był też powiązany z kibolskim środowiskiem Wisły i nie stronił od bójek. Po jednej z nich trafił do świata boksu (zauważył go jeden z trenerów), a po innej wylądował za kratami. - Czuję się samcem alfa. Zawsze chciałem w grupie dominować, być najlepszy, i zawsze tak było - mówi Szpilka w kilkuminutowym filmie wyemitowanym w programie "Dzień Dobry TVN".

W krakowskim areszcie śledczym strażnicy przyłapali go na grypsowaniu, dlatego wylądował w więzieniu o zaostrzonym rygorze w Tarnowie. Tam dodatkowo otrzymał status niebezpiecznego więźnia i został umieszczony w izolatce. Twierdzi, że pobyt za kratami pomógł mu. - To było zbawienie boskie. Tam wszystko doceniłem i miałem już jasno określony cel - przekonuje.

Dziennikarze TVN-u rozmawiali też z jego mamą. - Były z nim problemy wychowawcze praktycznie od czwartego roku życia, odkąd poszedł do przedszkola - przyznaje Jolanta Ziemiecka i opowiada, że syn bił się "wszędzie, gdzie tylko się dało", i to nie tylko z rówieśnikami.

Cały materiał można zobaczyć TUTAJ.

Zobacz także

Zobacz więcej na temat:

 • 1
Komentarze (4)
Zaloguj się
 • yarow12

  Oceniono 19 razy 1

  Kur .. znowu socjalista. naucz się socjalistyczna maso, że dzieci nie należą do "państwa", nie są "państwowe" tylko do rodziców. ROZUMITA?

 • pablold25

  Oceniono 43 razy -3

  "Były z nim problemy wychowawcze praktycznie od czwartego roku życia, odkąd poszedł do przedszkola"- mam pytanie jak można pozwolić na to aby taka tępa osoba została rodzicem. Problemy z dzieckiem od 4 roku życia. No to czemu nic z tym nie robiła. Miała szczęście że Artur nie wyrósł na jakiegoś bandziora. Takim ludziom to należy odbierać prawa rodzicielskie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX