Sport.pl

Dziewczyna Artura Szpilki: Przed walką mój chłopak zaczyna śpiewać i tańczyć

Bokser z Wieliczki przygotowuje się do kolejnej walki, a jego dziewczyna opowiada, jaki jest na co dzień.
W najbliższą sobotę niepokonany na zawodowych ringach Szpilka zmierzy się w Rzeszowie z Tarasem Bidenką (transmisja w Polsat Sport i Polsat Sport HD).

Na co dzień bokser budzi spore kontrowersje (sprawdź np. TUTAJ), a jaki jest prywatnie? - W domu jest bardzo grzeczny, spokojny. Nie jest taki agresywny, ale przed walką zawsze go ponosi troszeczkę. Wtedy... tańczy, śpiewa - opowiada Kamila Wacławczyk, dziewczyna Szpilki, w rozmowie z portalem Polsatsport.pl.

Postawę boksera z Wieliczki ocenia też psycholog sportowy Adam Elżanowski: - Artur posiada w sobie duże pokłady energii wewnętrznej. Praktycznie można powiedzieć, że agresji. Co akurat w takim sporcie jak boks jest pożądaną cechą. Aczkolwiek potrzeba bardziej ukierunkować tę agresję - podkreśla psycholog.

Więcej o:
Komentarze (6)
Dziewczyna Artura Szpilki: Przed walką mój chłopak zaczyna śpiewać i tańczyć
Zaloguj się
 • 100dolak

  Oceniono 5 razy 5

  No i świetnie, jak nie pójdzie coś na ringu to zawsze będzie mógł załapać się do programu z jakąś Dodą w jury... i pogadają sobie o lodach.

 • mundek59

  Oceniono 1 raz 1

  Szpila tylko się dobrze zasłaniaj. To nie jest ustawka z Dynamem Kijów, tu trzeba trochę finezji !

 • merlin80

  Oceniono 7 razy 1

  No to teraz przez trzy tygodnie będzie saga o czym śpiewa, jaki gatunek tańca tańczy. Zamęczą biedną dziewczynę. No chyba że chcą wykazać, że Artur to półgłupek. Źle się dzieje z tym pokoleniem młodych dziennikarzyn.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX