Sport.pl

Wawrzyk kontra Haye? "Nie potwierdzam, nie zaprzeczam"

PRZEGLĄD PRASY. Promotor Andrzej Wasilewski w "Przeglądzie Sportowym" odniósł się do doniesień na temat przyszłości Andrzeja Wawrzyka.
Jako pierwszy tę informację podał "Super Express", ale później pojawiła się też na dobrze poinformowanym portalu Ringpolska.pl. Wawrzyk miał być w gronie pięściarzy, którzy otrzymali ofertę od Davida Haye'a. Walka miałaby odbyć się 29 czerwca w Manchesterze.

We wtorek dzwoniliśmy do Wawrzyka. - Nie mogę nic na ten temat powiedzieć, bo nikt w tej sprawie do mnie nie dzwonił. Wiem tylko tyle co pan. W przyszłym tygodniu wracam do zajęć w Warszawie i może dopiero wtedy coś będzie wiadomo? - zastanawia się bokser w rozmowie z krakow.sport.pl.

Teraz ze słów promotora Wawrzyka można wywnioskować, że coś jest na rzeczy. - Walka z Hayem? Nie potwierdzam, nie zaprzeczam. Ostatnio mieliśmy kilka ciekawych ofert dla Andrzeja Wawrzyka. Nie mogę jednak zdradzić szczegółów. Wszystko wyjaśni się w najbliższym czasie. Jednak na horyzoncie pojawiła się rzeczywiście duża walka - mówi Wasilewski.

Czy Wawrzyk miałby szanse z Haye'm?
Więcej o:
Komentarze (1)
Wawrzyk kontra Haye? "Nie potwierdzam, nie zaprzeczam"
Zaloguj się
  • lomas50

    Oceniono 2 razy -2

    Haye nigdy nie powinien walczyc z Wawrzykiem bo ten drugi jest nadal nikim /nikogo nie pokonal /ale skoro sie uparli to powinnismy te walke totalnie zignorowac .Mozna robic pieniadze na glupocie amerykanow czy anglikow ale nasz kibic powinien powiedziec nie .Wawrzyk juz udowodnil ze jest bokserem przecietnym i powinien rywalizowac w polskiej lidze a nie swiatowej albo tez fedrowac w kopalni Bytom

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX