Zarejestruj drużynę i zagraj przeciwko Zinedinowi Zidanowi

Do 14 kwietnia można zgłaszać zespoły do polskiego finału turnieju ?Adidas Team Five Challenge?. Jego zwycięzca zagra w europejskiej edycji zawodów, w której będzie miał okazję zmierzyć się z zespołem Zinedine'a Zidane'a.
Turniej promuje nową odmianę piłki nożnej - five-a-side (pięcioosobowe składy, mniejsze boisko, półkoliste pole karne i brak spalonych). Propagatorem tej wersji dyscypliny jest mistrz świata z 1998 roku.

W ogólnopolskim finale weźmie udział 16 drużyn, które specjalne jury (w jego składzie znajdą się m.in. piłkarz Legii Dominik Furman i komentator sportowy Marcin Rosłoń) wybierze na podstawie nadesłanych przy rejestracji materiałów wideo. Drużynę może zapisać kapitan korzystając z formularza zamieszczonego na stronie: www.adidas-team-five.com.

Turniej finałowy odbędzie się 27 kwietnia na obiektach Agrykoli w Warszawie. Zwycięzcy 10 edycji krajowych w czerwcu zagrają we Francji w centrum Z5 (kompleks Zidane'a z boiskami do gry w five-a-side). Najlepsza drużyna zawodów będzie miała okazję zmierzyć się z zespołem byłego piłkarza m.in. Juventusu i Realu Madryt.