Krakowski chodziarz nietypowo rozpoczyna sezon. Zakopane zamiast Portugalii

Grzegorz Sudoł spędził urlop w Zakopanem i w poniedziałek wyjeżdża na zgrupowanie. Do Zakopanego. - Zrezygnowałem z wyjazdu do Portugalii, aby nietypowo rozpocząć sezon od biegania na nartach - opowiada krakowianin.
Chodziarz na swojej stronie internetowej opisuje m.in., jak spędził urlop. "Miniony weekend wraz z rodziną i znajomymi spędziłem w Zakopanem. Wyjazd z Krakowa był wszystkim bardzo potrzebny. Ciągły trening, zajęcia, praca, a ten czas przede wszystkim chciałem spędzić z rodziną" - napisał Sudoł.

Krakowianin w poniedziałek wraca do stolicy polskich Tatr. Rozpocznie przygotowania do sezonu od nietypowego zgrupowania. "Cieszę się, iż spadło trochę śniegu, gdyż zrezygnowałem z wyjazdu do Portugalii, aby nietypowo rozpocząć sezon od biegania na nartach. To wspaniały sposób na poprawianie wydolności oraz odciążenie układu kostnego" - pisze Sudoł.

"Trzymam kciuki jak nigdy za śnieg i mróz od następnego tygodnia. Są to dokładnie odwrotne życzenia niż każdego roku, gdyż dla nas śnieg jest dużym 'wrogiem' w treningu i pracy nad techniką" - dodaje.