Sport.pl

Krakowscy kucharze dbają o Mariusza Wacha przed walką z Władimirem Kliczko. "Nie wiadomo co mi tam podadzą"

PRZEGLĄD PRASY. Już 10 listopada krakowianin będzie walczył o mistrzostwo świata. O jego prawidłowe odżywianie troszczą się kucharze z Krakowa. - Nie wiadomo, co nam na miejscu podadzą, wolę więc mieć sprawdzonych ludzi koło siebie - podkreśla.
Dla krakowskiego boksera pojedynek z Kliczką jest życiową szansą, dlatego chce się do niego jak najlepiej przygotować. Obecnie dbają o niego psycholog, dietetyk i kucharze. - Różne rzeczy mogą dziać się przed walką, wolę więc dmuchać na zimne i do Niemiec zabieram kucharzy Tomka i Rafała z restauracji "U Babci Maliny" oraz dużo jedzenia i picia - podkreśla Wach w "Fakcie"

Dieta krakowskiego boksera nie jest skomplikowana, a on sam też nie wybrzydza. Podczas przygotowań do walki musiał zrezygnować jedynie ze słodyczy i piwa.

Wach obecnie trenuje w Dzierżonowie, ale już w niedzielę poleci do Hamburga. Tam dzień później spotka się z Kliczką podczas oficjalnej konferencji prasowej. Wach Ukraińca ma jednak cały czas na oku, bo cały czas podczas posiłków spogląda na niego... tekturowy Kliczko.

Jak poradzi sobie Wach w walce z Kliczką?
Więcej o:
Skomentuj:
Krakowscy kucharze dbają o Mariusza Wacha przed walką z Władimirem Kliczko. "Nie wiadomo co mi tam podadzą"
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX