Sport.pl

Prezes Warty o wycieczkach delegatów na koszt PZPN-u i Stanisławie Kogucie. "Nie taki straszny"

Izabella Łukomska-Pyżalska, prezes Warty Poznań odpowiedziała na zarzuty Zbigniewa Lacha i pochwaliła... Stanisława Koguta.
Podczas wyborów prezesa PZPN głos zabrał Zbigniew Lach, członek prezydium Małopolskiego Związku Piłki Nożnej. Obraził m.in. Izabellę Łukomską-Pyżalską. "Panie Pyżalski, mężu delegatki, dobrze że pan miał wyrok, ale wrócił na dobrą drogę" - mówił do męża pani prezes Warty Poznań. I zarzucał jej, że poparła Zdzisława Kręcinę. "Zdzisku, ja ciebie szanuję, ale daj spokój. I pani Pyżalska, choć miałem nie mówić nazwiskami, czy pani naprawdę chce mieć takiego prezesa, jak Zdzisek"

- Czy mówienie prawdy jest obrażaniem? Pan senator Stanisław Kogut radził, że powinienem przemawiać nie używając nazwisk, ale właśnie o to chodzi, by je wymieniać! Pani prezes może świetnie rządzić Wartą, ale nie powinna zabierać się za uzdrawianie polskiej piłki - bronił się następnego dnia w rozmowie z krakow.sport.pl.

Była modelka odpowiedziała Lachowi na Facebooku i Twitterze, a za ciosem poszła na blogu w portalu natemat.pl. "Sam Pan Lach próbował przepraszać mojego męża, a inni, podając się za jego byłych już kolegów, opowiadali mi o nim rożne historie, m.in. o jego wycieczkach z rodziną na koszt PZPN do Tajlandii. Bardziej pikantnych nie będę przytaczać. Dla mnie ten Pan udowodnił, ze wizerunek betonowego związku jest prawdziwy" - pisze Łukomska-Pyżalska.

Prezes Warty pochwaliła za to senatora Stanisława Koguta, wiceprezesa I-ligowego Kolejarza Stróże. "Pozytywne wrażenie zrobił na mnie senator Kogut. Znany mi jedynie z filmików, na których emocjonuje się grą swojej drużyny. Na żywo Pan Kogut okazał się jednak nie taki straszny Jego wypowiedzi były rzeczowe i uzasadnione. Dał mi też kilka ciekawych i życzliwych rad. Chyba się wybiorę do Stróż następnym razem, gdy będziemy grać z Kolejarzem" - dodała.

Więcej o:
Komentarze (1)
Prezes Warty o wycieczkach delegatów na koszt PZPN-u i Stanisławie Kogucie. "Nie taki straszny"
Zaloguj się
  • maksiorson

    Oceniono 8 razy 6

    Dajcie juz spokój z tą Panią. Kim ona jest żeby cytować każde jej zdanie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX