Biegacze oszaleli na punkcie Krakow Business Run

16 września w Krakowie odbędzie się sztafeta Krakow Business Run. W ciągu kilku tygodni swój udział zgłosiło 150 pięcioosobowych zespołów.
Trasa sztafety Krakow Business Run została wyznaczona wokół krakowskich Plant - start i meta biegu znajdują się na Placu Szczepańskim. Ze względu na wymiary Placu do biegu może zostać dopuszczona maksymalna liczba 150 pięcioosobowych zespołów - czyli 750 biegaczy.

Dzięki nim Justyna Topa, podopieczna Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty, otrzyma potrzebną jej protezę nogi. Liczbę 150 zespołów udało się zebrać w kilka tygodni. Aktualnie zapisy nadal sa prowadzone, jednak drużyny dopisane po 6 sierpnia umieszczane sa na liście rezerwowych.

- Popularność Krakow Business Run na etapie zapisów przerosła nasze oczekiwania. Aby wystartować w tym biegu należy zgłosić swój 5-osobowy zespół. Zebranie takiej drużyny to często nie jest łatwa sprawa - jednak Krakowianie nie zawiedli. Okazuje się, że naprawdę jest to miasto biegaczy - - mówi współorganizator wydarzenia Katarzyna Komar z UBS Service Centre Poland.

Aktualne informacje na temat biegu znajdują się na profilu FB: www.facebook.com/KrakowBusinessRun.