Doda świętowała z piłkarzami Okocimskiego Brzesko awans do I ligi

PRZEGLĄD PRASY. "Blask reflektorów, dwuipółtysięczna publiczność i owacje. W takiej scenerii w sobotę dziękowano piłkarzom Okocimskiego za wygranie II ligi" - pisze "Dziennik Polski" o fecie zorganizowanej w Brzesku. W trakcie imprezy na stadionie klubu wystąpiła Dorota Rabczewska.
Podyskutuj o rozgrywkach w naszym mieście na Facebooku Kraków - Sport.pl »


Po koncercie piosenkarka zrobiła sobie zdjęcie z piłkarzami. Przed jej występem zawodnicy wyszli na scenę, a kibice mogli im podziękować za świetny sezon. Okocimski wygrał ligę w cuglach. Do końca rozgrywek został tylko jeden mecz, a drużyna nie poniosła jeszcze porażki. W 29 spotkaniach straciła tylko dziewięć goli. W I lidze mają nad nią czuwać talizmany - słoń i drzewko szczęścia, które prezes Czesław Kwaśniak wręczył kapitanowi Mateuszowi Pawłowiczowi.

Razem z zawodnikami na stadionie świętowało 2,5 tys. fanów. - Liczyliśmy na większe zainteresowanie. Wstępne wyliczenia wskazują jednak, że wyszliśmy nieznacznie na plus - szacuje Kwaśniak.

Pieniądze zarobione na fecie oraz koncercie zasilą budżet Okocimskiego. Zysk mógł być jeszcze większy, ale burmistrz Brzeska Grzegorz Wawryka nie zgodził się na to, by podczas imprezy pito piwo. - Jest mi przykro, że zrywał plakaty i nie dał zgody na sprzedaż piwa. Pierwszy raz się z tym spotkałam. Nie rozumiem takiej postawy - powiedziała Doda w rozmowie z portalem tarnowska.tv.

Więcej o: